Postępowanie zakończone 2026-06-17
67/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271518
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załączniki od 7 do 13/STWiOR pustostany.doc
- SWZ SWZ 67.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 13/Umowa_pustostany.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 67.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 13/Cz 1 Miechowity 17 m 47.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/Cz 2 Miechowity 1 m 20.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/Cz 3 Wiśniowa 12 m 1.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/Cz 4 Zielone 6 m 13.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/Cz 5 Szkolne 13 m 16.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie