WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-24

69/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280258
Zamawiający
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-09

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR Załączniki od 7 do 14/8.STWiOR pustostany.doc
  • SWZ SWZ 69.2026.docx
  • Wzór umowy Załączniki od 7 do 14/7.Umowa_pustostany.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Formularze ofertowe 69.2026.doc
  • Inny Załączniki od 7 do 14/10.Cz 2 Przyzby 16 m 30.xls
  • Inny Załączniki od 7 do 14/11.Cz 3 Borkowska 7 m 38.xls
  • Inny Załączniki od 7 do 14/12.Cz 4 Na Stoku 4 m 8.xls
  • Inny Załączniki od 7 do 14/13.Cz 5 Na Wzgórzach 26 m 19.xls
  • Inny Załączniki od 7 do 14/14.Dokumentacja -gaz dot. cz. 1,4/09_os. Na Stoku_4_8/2026_03_31_projekt_Na Stoku_4_8.pdf
  • Inny Załączniki od 7 do 14/14.Dokumentacja -gaz dot. cz. 1,4/09_os. Na Stoku_4_8/2026_03_31_zaświadczenie_Na Stoku_4_8.pdf
  • Inny Załączniki od 7 do 14/14.Dokumentacja -gaz dot. cz. 1,4/21_os. Na Wzgórzach_14A_22/2026_04_21_projekt_Na Wzgórzach_14A_22.pdf
  • Inny Załączniki od 7 do 14/14.Dokumentacja -gaz dot. cz. 1,4/21_os. Na Wzgórzach_14A_22/2026_04_21_zaświadczenie_Na Wzgórzach_14A_22.pdf
  • Inny Załączniki od 7 do 14/9.Cz 1 Na Wzgórzach 14A m 22.xls

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie