Postępowanie zakończone 2026-06-29
71/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287628
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/03 PT/01 Projekt Sanitarny PDF/OPIS TECHNICZNY.pdf
- STWiOR Załączniki od 7 do 14/8. STWiOR pustostany.doc
- SWZ SWZ 71.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 71.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 14/10. Cz 2 Olszańska 12 m 27.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14/11. Cz 3 Lentza 2 m 9.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14/12. Cz 4 Złotej Jesieni 11A m 29.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 1 Topolowa 28.25/01_projekt_Topolowa_28_25/01_projekt_Topolowa_28_25.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 1 Topolowa 28.25/02_decyzja_PB_Topolowa_28_25/02_decyzja_PB_Topolowa_28_25.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 1 Topolowa 28.25/03_konserwator_Topolowa_28_25/03_konserwator_Topolowa_28_25.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/01 PZT/A01_LENTZA 2.9 PZT-PZT01 (500).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/01 PZT/ZBK Lentza2.9 opis PZT.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/02 PAB/A01_LENTZA-2.9.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/02 PAB/ZBK Lentza2.9 opis PAB.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/03 PT/01 Projekt Sanitarny PDF/G-01 297x420.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/03 PT/01 Projekt Sanitarny PDF/G-02 297x420.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/03 PT/01 Projekt Sanitarny PDF/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/04 Załącniki PB/ZBK Len 2.9 BIOZ.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/13. Dokumentacja projektowa gaz cz. 1 i 3/cz. 3 Lentza 2 m 9/04 Załącniki PB/ZBK Len 2.9 zalaczniki PB.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/14. Pozwolenie Konserwatora Topolowa 28 m 25.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/7. Projektowane postanowienia umowy.doc
- Inny Załączniki od 7 do 14/9. Cz 1 Topolowa 28 m 25.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie