Postępowanie zakończone 2026-07-06
74/2026 Remont schodów ogrodowych przy ul. Kraszewskiego 22 w Krakowie wraz z robotami towarzyszącymi
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297222
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki 8-12/10. Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/PAB_opis.pdf
- Projekt Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/ARCH/PT_opis_v2.pdf
- Projekt Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/KONSTR/OPIS, OBLICZENIA.pdf
- Projekt Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/ARCH_PW_OPIS.pdf
- Projekt Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/PW_konstrukcja_opis.pdf
- STWiOR Załączniki 8-12/9. Specyfikacja STWiOR.pdf
- SWZ SWZ 74.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 74.2026.doc
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/~$CH_PAB_OPIS_SCHODY_KRASZEWSKIEGO_ZBK.doc
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/100.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/101.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/102.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/103.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/104.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/105.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/106.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/107.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/108.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/110.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PAB/111.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/plan BIOZ.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/ARCH/101.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/ARCH/102.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/ARCH/103.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/ARCH/Thumbs.db
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/KONSTR/K1.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/KONSTR/K2.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/KONSTR/K3.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/KONSTR/K4.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/KONSTR/K5.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/KONSTR/K6.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PT/zawartość projektu-spis treści.doc
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/100.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/101.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/102.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/103.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/104.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/105.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/106.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/107.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/108.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/109.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/110.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/111.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/112.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/ARCH/Thumbs.db
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K10.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K11.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K12.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K13.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K14.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K15.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K16.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K17.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K18.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K19.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K1.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K2.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K3.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K4.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K5.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K6.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K7.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K8.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/K9.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/dokumentacja projektowa/PW/KONSTR/Thumbs.db
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/opinie i pozwolenia/1-opinia techniczna-konstrukcyjna.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/opinie i pozwolenia/2-dokumentacja badań konserwatorskich.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/opinie i pozwolenia/3- pozwolenie na budowę.pdf
- Inny Załączniki 8-12/11. Dokumentacja projektowa/opinie i pozwolenia/4-konserwator zabytkow-pisma.pdf
- Inny Załączniki 8-12/12. Zakres robót - Kraszewskiego 22.doc
- Inny Załączniki 8-12/8. Projektowane postanowienia umowy.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie