Postępowanie zakończone 2026-07-07
79/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301754
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR STWiOR.doc
- SWZ SWZ 79.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Cz 1 Na Szaniec 21 m 59.xls
- Inny Cz 2 Rzeźnicza 2 m 58.xls
- Inny Cz 3 Kotlarska 10 m 2.xls
- Inny Cz 4 Jeziorko 42A m 10.xls
- Inny Cz 5 Na Skarpie 60 m 53.xls
- Inny Formularze ofertowe 79.2026.doc
- Inny Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie