Postępowanie zakończone 2026-07-30
91/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344164
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załączniki od 7 do 14 do SWZ/STWiOR pustostany - od 30-04-2026.doc
- SWZ SWZ 91.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 14 do SWZ/Umowa_pustostany 30.04.2026 MD.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 91.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 14 do SWZ/Cz 1 Na Skarpie 60 m 54.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14 do SWZ/Cz 2 Rynek Kleparski 4 m 14A.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14 do SWZ/Cz 3 Szkolne 34 m 43.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14 do SWZ/Cz 4 Zielone 3 m 27.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14 do SWZ/Cz 5 Zielone 7 m 21.xls
- Inny Załączniki od 7 do 14 do SWZ/Cz 6 Słoneczne 14 m 115.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie