Postępowanie zakończone 2026-08-03
93/2026 Remont 7 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 7 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345466
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załączniki od 7 do 16 do SWZ/STWiOR.doc
- SWZ SWZ 93.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 93.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 1 Gurgacza 5 m 28.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 2 Gurgacza 7 m 25.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 3 Szkolne 2 m 117.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 4 Centrum A 2 m 7.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 5 Górali 5 m 113.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 6 Górali 5 m 45.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 7 Dobrego Pasterza 108 m 8.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Dokumentacja projektowa cz. 3/01_projekt_Szkolne_2_117/2026_03_17_projekt_Szkolne_2_117.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Dokumentacja projektowa cz. 3/02_zaświadczenie_Szkolne_2_117/2026_03_17_zaświadczenie_Szkolne_2_117.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Dokumentacja projektowa cz. 3/03_konserwator_Szkolne_2_117/2026_02_13_MKZ_Szkolne_1_70.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie