Postępowanie zakończone 2026-08-03
94/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym na os. Kalinowym 4 w Krakowie
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347976
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/PRZ_IE_WINDA_OS_KALINOWE.pdf
- Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/PRZ_WINDA_OS_KALINOWE.pdf
- Projekt Załączniki 8-11 do SWZ/PB_ZT_AB_KRAKÓW_WINDA.pdf
- Projekt Załączniki 8-11 do SWZ/PT_IE_KRAKÓW_WINDA.pdf
- Projekt Załączniki 8-11 do SWZ/PT_KRAKÓW_WINDA.docx
- Projekt Załączniki 8-11 do SWZ/PT_KRAKÓW_WINDA.pdf
- STWiOR Załączniki 8-11 do SWZ/STWiOR_OS_KALINOWE.pdf
- SWZ SWZ 94.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki 8-11 do SWZ/8. Projektowane postanowienia umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 94.2026.doc
- Inny Załączniki 8-11 do SWZ/Geotechnika/01 - MAPA Dokument. os.Kalin..pdf
- Inny Załączniki 8-11 do SWZ/Geotechnika/OPINIA Geotechn. Kalinowe.pdf
- Inny Załączniki 8-11 do SWZ/Geotechnika/PRO - 01 Kalinowe.pdf
- Inny Załączniki 8-11 do SWZ/Geotechnika/TAB - 01 Parametry.pdf
- Inny Załączniki 8-11 do SWZ/pozwolenie.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie