Postępowanie zakończone 2026-08-05
99/2026 Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, w podziale na 5 części
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352543
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 1 plan sytuacyjny.pdf
- SWZ SWZ 99.2026.docx
- Wzór umowy 8. Projektowane postanowienia umowy/Umowa_pow. 170 tys._ budynki w zarzadzie ZBK_ wzór od lipca 2026.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 10 _ośw_aktualny.rtf
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 2 zestawienie tabelaryczne powierzchni.xls
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 3 lista podpisów.doc
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 4 protokół przekazania prac.doc
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 5 protokół poprawy prac.doc
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 6 protokół zd-odb.doc
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 7 oświadczenie dot. praw autorskich.doc
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 8 karta gwarancyjna.doc
- Inny 8. Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 9 protokół zd-odb poprawy prac.doc
- Inny Formularze ofertowe 99.2026.doc
- Inny Opis przedmiotu zamówienia_w zarządzie ZBK.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie