Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Asfaltowanie dróg na terenie Gminy Gromnik
GMINA GROMNIK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398570
- Zamawiający
- GMINA GROMNIK
- Główny kod CPV
- 45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Miejsce wykonania robót
- Gromnik, Siemiechów, Rzepiennik Marciszewski, Golanka, Chojnik, Brzozowa, Polichty
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 (Przedmiary robót).zip
- STWiOR Załącznik nr 8 - SST.pdf
- SWZ SWZ_Asfaltowanie dróg.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ_Asfaltowanie dróg_edyt.docx
- Inny Załącznik nr 10 (lokalizacja inwestycji).zip
- Przedmiar przedmiary/Przedmiar 2026.pdf
- Inny 10- Brzozowa dz. nr 815.pdf
- Inny 11- Brzozowa dz. nr 587-2,588-2,1195,1196,1197.pdf
- Inny 12- Polichty.pdf
- Inny 1- Gromnik dz. nr 980-6,981-1.pdf
- Inny 2- Gromnik ul. Widok.pdf
- Inny 3- Siemiechów.pdf
- Inny 4- Rzepiennik Marciszewski.pdf
- Inny 5- Gromnik ul. Parkowa.pdf
- Inny 6- Gromnik ul Tarnowska.pdf
- Inny 7- Golanka.pdf
- Inny 8- Chojnik -kościół.pdf
- Inny 9- Chojnik dz. nr 968.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP