Postępowanie zakończone 2026-08-03
Budowa chodnika przy ul. Lubockiej – projekt z Budżetu Obywatelskiego nr ZDMK/T1.85/25
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348146
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót.7z
- Projekt Zał. nr 03 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Projekt Zał. nr 04 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Projekt Zał. nr 05 Oświadczenie o zakresie wykonania.docx
- Projekt Zał. nr 06 Wykaz robót budowalnych.docx
- Projekt Zał. nr 07 Wykaz osób.docx
- Projekt Zał. nr 11 Zobowiązanie.docx
- Projekt Zał. nr 12 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Projekt Zał. nr 13 Grupa kapitałowa.docx
- STWiOR Zał. nr 08 STWiORB.7z
- SWZ SWZ 8-V-2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 02 PPU.pdf
- Formularz Zał. nr 01 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 09 Dokumentacja projektowa.zip.001
- Inny Zał. nr 09 Dokumentacja projektowa.zip.002
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót/ZDMK_Lubocka_3_PR_DR.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót/ZDMK_Lubocka_3_PR_ELE.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót/ZDMK_Lubocka_3_PR.pdf
- STWiOR 13. Specyfikacja techniczna/Specyfikacja techniczna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Przebudowa ul. Płaszowskiej od ul. Paproci do ul. Saskiej
- Oprac. dok. projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Dąbrowskiego 18" w trybie zaprojektuj i zbuduj
- Budowa przejścia dla pieszych na ul. Rżąckiej
- Przebudowa i budowa przejść dla pieszych polegająca m.in. na budowie oświetlenia w celu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w wybranych lokalizacjach Krakowa-ul. Ojcowska/ ul. Budrysów
- Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Sodowa” w trybie zaprojektuj i zbuduj