Postępowanie zakończone 2026-08-24
Budowa chodnika w ramach zadania pn.: „Bezpieczniej wzdłuż ul. Sołtysowskiej”, zadanie nr: ZDMK/T1.282/20 - Budżet Obywatelski edycja VI
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382258
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 6 600 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót.zip
- STWiOR Zał. nr 8 STWiORB.zip
- SWZ SWZ 7-VI-2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 2 Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 11 Zobowiązanie.docx
- Inny Zał. nr 12 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 13 Oświadczenie Wykonawcy dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Zał. nr 3 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków.docx
- Inny Zał. nr 4 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Zał. nr 5 Oświadczenie o zakresie.docx
- Inny Zał. nr 6 Wykaz robót budowalnych.docx
- Inny Zał. nr 7 Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa.zip.001
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa.zip.002
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa.zip.003
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-00.00.00 - WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-01.02.02 - ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU LUB DARNINY.pdf
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-04.01.01 - KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZANIEM PODŁOŻA.pdf
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-05.03.05a NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO. WARSTWA ŚCIERALNA wg WT-1 i WT-2 KR1-KR2.pdf
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-07.01.01 - OZNAKOWANIE POZIOME.pdf
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-07.02.01 - OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-08.02.00 - CHODNIK Z PŁYT CHODNIKOWYCH BETONOWYCH.pdf
- Projekt STWiORB/D/PDF/D-09.01.01 - ZIELEŃ DROGOWA.pdf
- Projekt STWiORB/E/SSTelektryka.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-01.01.01 - ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-01.02.04 - ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I PRZEPUSTÓW.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-02.00.01 - ROBOTY ZIEMNE. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-02.01.01 - WYKOPY W GRUNTACH NIESKALISTYCH.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-02.03.01a - WARSTWA ODCINAJĄCA Z GEOWŁÓKNINY.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-04.04.00 - PODBUDOWA Z KRUSZYW. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-05.03.23a - NAWIERZCHNIA Z BETONOWEJ KOSTKI BRUKOWEJ.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-07.03.01 - BALUSTRADY_U12a.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-08.01.01b - USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-08.01.01 - KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/D-08.03.01 - BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/SST_Drogi.pdf
- STWiOR STWiORB/D/PDF/SST - Strona tytułowa.pdf
- STWiOR STWiORB/K/02 pdf/STWIORB.pdf
- Inny STWiORB/W/010305-Soltysowska_przebudowa_W.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót/Przedmiar robót D_1.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót/Przedmiar robót D_2.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót/Przedmiar robót EN.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót/Przedmiar robót K.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót/Przedmiar robót O.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót/Przedmiar robót W.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 600 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Przebudowa ul. Płaszowskiej od ul. Paproci do ul. Saskiej
- Oprac. dok. projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Dąbrowskiego 18" w trybie zaprojektuj i zbuduj
- Budowa przejścia dla pieszych na ul. Rżąckiej
- Przebudowa i budowa przejść dla pieszych polegająca m.in. na budowie oświetlenia w celu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w wybranych lokalizacjach Krakowa-ul. Ojcowska/ ul. Budrysów
- Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Sodowa” w trybie zaprojektuj i zbuduj