Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy do 1 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na gruncie na działkach 797, 798, 799, 800 w obrębie nr 1 w miejscowości Dobczyce, gmina Dobczyce
Gmina Dobczyce
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373604
- Zamawiający
- Gmina Dobczyce
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dobczyce, pow. myślenicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-Budowa-instalacji-fotowoltaicznej-do-1MW-Dobczyce.pdf
- Wzór umowy zał. nr 8 Wzór umowy do SWZ.pdf
- Formularz załączniki edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ.zip
- Przedmiar Dokumentacja techniczna do SWZ/Przedmiar PV DOBCZYCE.pdf
- Przedmiar __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._Przedmiar PV DOBCZYCE.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260505 Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV/Dokumentacja PT Gmina Dobczyce PV.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/PZT-01 uwzgle╠Ędniaja╠Ęcy uzgodnienia.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/TOM III.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/TOM II.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/TOM I.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/TOM IV.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/TOM V uzgodniony.pdf
- Projekt __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._PZT-01 uwzgle╠Ędniaja╠Ęcy uzgodnienia.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna do SWZ/STWIOR_podpisany.pdf
- STWiOR __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._STWIOR_podpisany.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/251107 Decyzja PNB prawomocna.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/251218 AB-6740-1-120-2025-KKa-decyzja-sig.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/Dodatkowe zapisy dotycza╠Ęce ro╠üwnowaz╠çnos╠üci.docx
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260306 uzgodnienia TAURON/260306 uzgodnienia TAURON.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260306 uzgodnienia TAURON/260306 uzgodnienia za┼éa╠Ęcznik mapa.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260505 Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV/ONP_05_26_02_Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260505 Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV/Opinia układu pomiarowego PT Gmina Dobczyce PV.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/aneks 119071_2024 Zalacznik nr 1 i 2.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/aneks WP_119071.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/WP_119071_2024_Dobczyce.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/PB_zatwierdzony.pdf
- Inny __MACOSX/._Dokumentacja techniczna do SWZ
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._251107 Decyzja PNB prawomocna.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._251218 AB-6740-1-120-2025-KKa-decyzja-sig.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._Dodatkowe zapisy dotycza╠Ęce ro╠üwnowaz╠çnos╠üci.docx
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._od TAURON
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/._260306 uzgodnienia TAURON
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260306 uzgodnienia TAURON/._260306 uzgodnienia TAURON.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260306 uzgodnienia TAURON/._260306 uzgodnienia za┼éa╠Ęcznik mapa.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/._260505 Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260505 Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV/._Dokumentacja PT Gmina Dobczyce PV.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260505 Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV/._ONP_05_26_02_Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/260505 Opinia_PT_Dobczyce Gmina PV/._Opinia układu pomiarowego PT Gmina Dobczyce PV.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/._aneks 119071_2024 Zalacznik nr 1 i 2.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/._aneks WP_119071.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/od TAURON/._WP_119071_2024_Dobczyce.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._PB_zatwierdzony.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._TOM III.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._TOM II.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._TOM I.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._TOM IV.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._TOM V uzgodniony.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobczyce
- „Budowa alternatywnego źródła zaopatrzenia w wodę pitną dla obiektu schronowego w Dobczycach – etap I zapewnienie ciągłości dostawy wody pitnej dla obiektu schronowego”
- Modernizacja boiska sportowego przy Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach
- Modernizacja dróg gminnych - etap II
- „Budowa magazynu obrony cywilnej na działce ew. nr 1572/5, 1571/5, 1570/5, 1569/5 w Dobczycach”
- Budowa chodnika przy drodze gminnej nr dz. 34 w m. Bieńkowice