Postępowanie zakończone 2026-07-15
Budowa kompleksu sportowego „Orlik” 2025 wraz ze sprawnościowym placem zabaw i siłownią zewnętrzną przy Szkole Podstawowej w Barwałdzie Górnym
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314500
- Zamawiający
- Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU ZAŁ B-E.zip
- SWZ SWZ Budowa kompleksu sportowego ORLIK 2025.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu w BZP 30.06.2026.pdf
- Inny PFUZAL_A - Koncepcja.zip
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ.zip
- Formularz zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ oświadczenie dot. wykonawców wspólnie.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ PPU.pdf
- Projekt PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_B - Mapa zasadnicza/PFU.ZAL_B - Mapa zasadnicza strona tytulowa v01.pdf
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_B - Mapa zasadnicza/mapa zasadnicza NGK.6642.614.2025.dxf
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_B - Mapa zasadnicza/mapa zasadnicza NGK.6642.614.2025.dxf.xades
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_B - Mapa zasadnicza/mapa zasadnicza NGK.6642.614.2025.pdf
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_C - MPZP/Strona KMPZP fero+enso 2025 v01.pdf
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_C - MPZP/Uchwala_calosc MPZP.pdf
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_C - MPZP/Wypis i wyrys MPZP.pdf
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_D - Ortofotomapa/Ortofotomapa.png
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 01.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 02.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 03.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 04.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 05.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 06.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 07.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 08.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 09.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 10.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 11.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 12.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 13.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 14.jpg
- Inny PFU ZAŁ B-E/PFUZAL_E - Dokumentacja fotograficzna/Barwald Gorny 15.jpg
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/AR.KO.00 Koncepcja opis v02 POPR.pdf
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/AR.KO.01 Zagospodarowanie stan istniejacy i demontaze v01.pdf
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/AR.KO.02 Zagospodarowanie stan projektowany v01.pdf
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/AR.KO.03 Uklad strefy rekreacji v01.pdf
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/PFU.00A Strona tytulowa PFU v01.pdf
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/PFU.00B Spis tresci PFU v01.pdf
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/PFU.00C Czesc opisowa PFU v01.pdf
- Projekt PFUZAL_A - Koncepcja/PFU.ZAL_A1 - Koncepcja strona tytulowa v01.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Dostosowanie infrastruktury elektroenergetycznej oraz montaż ręcznych przełączników w celu zapewnienia możliwości zasilania awaryjnego w czterech placówkach oświatowych Gminy Kalwaria Zebrzydowska
- Przebudowa odcinków dróg powiatowych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska z podziałem na 5 zadań
- Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska
- Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym