Postępowanie zakończone 2026-07-30
Budowa obiektów małej architektury w ramach placu zabaw dla dzieci oraz strefy rekreacyjno-sportowej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa międzypokoleniowej strefy aktywności w Skawcach”
GMINA MUCHARZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341341
- Zamawiający
- GMINA MUCHARZ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 12 - Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.00A Strona tytulowa PZT v01.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.00B Spis tresci laczny v01.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.00C Opis techniczny PZT v01.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.01 Projekt zagospodarowania terenu 1_500 v01.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.02 Projekt zagospodarowania terenu 1_100 v01.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.03 v03.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.04 v03.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.PZT.05 v02.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.ZAL.00 Altana opis v01.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 – STWiORB/SKAWC Plac zabaw i strefa - STWIORB/ST.00A Strona tytulowa STWIORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 – STWiORB/SKAWC Plac zabaw i strefa - STWIORB/ST.00B Opis STWIORB v03.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 do SWZ - Istotne postanowienia umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 10.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 2.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 3.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 4.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 5.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 6.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 7.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 8.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Skawce 9.jpg
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - Dokumentacja fotograficzna/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.ZAL.00A Strona tytulowa ZAL v01.pdf
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.ZAL.00B Spis tresci ZAL v01.pdf
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.ZAL.00C Strona tytulowa BIOZ v01.pdf
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.ZAL.00D Informacja do planu BIOZ v01.pdf
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.ZAL.01 Altana rzuty v01.pdf
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/SKAWCE Plac zabaw i strefa - PZT zagospodarowanie terenu/AR.ZAL.02 Altana przekroj i elewacja v01.pdf
- Inny Załącznik nr 10 – Dokumentacja techniczna/Zgloszenie robót budowlanych.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Wzór tablicy informacyjnej/.DS_Store
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Wzór tablicy informacyjnej/FE Tablice 240x120 - programy regionalne.ai
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Wzór tablicy informacyjnej/FE Tablice 240x120 - programy regionalne-edytowalny.pdf
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Wzór tablicy informacyjnej/FE Tablice 240x120 - programy regionalne.eps
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ - Wzór tablicy informacyjnej/FE Tablice 240x120 - programy regionalne.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie dotyczące podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie uwzględniającego przesłanki odrzucenia z art. 7 ust. 1 (Dz. U. z 2024 r. poz. 507).doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Grupa kapitałowa.odt
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowalnych.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP