Postępowanie zakończone 2026-06-30
Budowa parkingu leśnego Mrózki w leśnictwie Skalne
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287540
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ SA.270.1.13.2026 Budowa parkingu Mrózki.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0028754001 z dnia 2026-06-12.pdf
- Inny Załączniki do SWZ wszystkie.zip
- Przedmiar Kosztorys ofertowy - Parking Mrózki.xlsx
- Przedmiar Przedmiar - Parking Mrózki.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna/STWiORB Parking Mrózki.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 5 Projekt umowy - Zamówienie Krajowe.docx
- Formularz zał. nr 1 Formularz ofertowy.doc
- Inny Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna - całość.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna - cz. opisowa.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna - cz. rysunkowa.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys. 1 Plan orientacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys. 2 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys. 3 Przekroje normalne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys. 4 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys. 5 Rysunek wodospustu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys. 6 Rysunek konstrukcji pod tablicę.pdf
- Inny Zał. nr 10 - Regulamin platformazakupowa.pl.pdf
- Inny zał. nr 2 ośw. wykonawcy.doc
- Inny zał. nr 3 ośw. podmiotu.doc
- Inny zał. nr 4 zobowiazanie podmiotu.doc
- Inny zał. nr 6 wykaz robót.doc
- Inny Zał. nr 8 Oświadczenie art 5k.docx
- Inny zał. nr 9 wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa
- Roboty remontowe na drodze Ciecień 2 o nr inw. 220/482 w Leśnictwie Kostrza
- Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. Przebudowa drogi leśnej Pod Gorcem o numerze inwentarzowym 220/629 w leśnictwie Gorc
- Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych z uzgodnieniami na wykonanie robót dla zadania przebudowa drogi nr 9b w Leśnictwie Kiczora
- Przebudowa drogi leśnej Pod Gorcem o numerze inwentarzowym 220/629 w Leśnictwie Gorc