Postępowanie zakończone 2026-08-20
Budowa placu zabaw oraz siłowni plenerowej przy Szkole Podstawowej nr 18 Tarnowie – 2 części zamówienia
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376147
- Zamawiający
- Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Tarnów
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2_SWZ_Budowa Placu zabaw i siłowni przy SP18 w Tarnowie.docx
- Wzór umowy 10_Załącznik nr 7 do SWZ_Projektowane postanowienoia umowy - część nr 1 zam..docx
- Formularz 5_Załącznik nr 2 do SWZ_Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie 1_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 11_Załączniki nr 1-5 do Projektowanych postanowień umowy-część nr 1 zam..7z
- Inny 12_Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja projektowa - część nr 1 zam..7z
- Inny 13_Załącznik nr 7a do SWZ_Projektowane postanowienia umowy_częśc nr 2 zam..docx
- Inny 14_Załączniki 1-4 do Projektowanych postanowień umowy_ część nr 2 zam..7z
- Inny 15_Załacznik nr 8a do SWZ_Dokumnetacja projektowa_częśc nr 2 zam..7z
- Inny 3_Załącznik nr 1 do SWZ_Opis przeczmiotu zam. (OPZ) - część nr 1 zam..docx
- Inny 4_Załącznik nr 1a do SWZ_Opis przedmiotu zamówienia_część nr 2 zam..docx
- Inny 6_Załącznik nr 3 do SWZ_Oświadczenie z art. 125 ust. 1 dla Wykonawcy.docx
- Inny 7_Załącznik nr 4 do SWZ_Oświadczenie z art. 125 ust. 1 dla Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny 8_Załącznik nr 5 do SWZ_Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny 9_Załącznik nr 6 do SWZ_Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Projekt Załącznik_nr_5_do_PPU_BSF_Raport_DNSH.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_PPU_Wzór_Rękojmi_Gwarancji.docx
- Inny Załącznik_nr_2_do_PPU_ Wzór_protokołu_odbioru_robót.doc
- Inny Załącznik_nr_3_do_PPU_Wzór_Kart_Materiałowych.docx
- Inny Załącznik_nr_4_do_PPU_ Wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.xlsx
- Przedmiar 10_Przedmiar_robót_Budowa_placu_zabaw_SP18_Tarnów.pdf
- Projekt 1_PROJEKT_Budowa_placu_zabaw_SP18_Tarnw_Opis.pdf
- Projekt 5_Rysunek_nr_1_Projekt_zagospodarowania_terenu.pdf
- Projekt 6_Rysunek_nr_2_Plan_sytuacyjny.pdf
- STWiOR 9_STWiORB_Budowa_Placu_zabaw_SP18_Tarnów.pdf
- Inny 11_Zgloszenie_robot_budowlanych.pdf
- Inny 2_Mapa_do_celów_projektowych.pdf
- Inny 3_Opinia_TAURON_Odp_na_pismo.pdf
- Inny 3_Zał2_do_odp_na_pismo.pdf
- Inny 3_Zał_do_odp_na_pismo.pdf
- Inny 4_Uzgodnienie_dok_proj_TAURON.pdf
- Inny 7_Rysunek_nr_3_Przekrój_typowy.pdf
- Inny 8_BIOZ_Budowa_Placu_zabaw_SP18_Tarnów.pdf.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_PPU_Wzór_Rękojmi_Gwarancji.docx
- Inny Załącznik_nr_2_do_PPU_ Wzór_protokołu_odbioru_robót.doc
- Inny Załącznik_nr_4_do_PPU_ Wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.xlsx
- Inny Załcznik_nr_3_do_PPU_Wzór_Kart_Materiałowych.docx
- Przedmiar 10_Sił PR.pdf
- Projekt 1_PROJEKT_Budowa_siłowni_plenerowej_SP18_Tarnw_Opis.pdf
- Projekt 5_Sił R1.pdf
- STWiOR 9_STWiORB_Budowa_siłowni_plenerowej_SP18_Tarnów.pdf
- Inny 2_Mapa_do_celów_projektowych.pdf
- Inny 3_Opinia_TAURON_Odp_na_pismo.pdf
- Inny 3_Zał2_do_odp_na_pismo.pdf
- Inny 3_Zał_do_odp_na_pismo.pdf
- Inny 4_Uzgodnienie_dok_proj_TAURON.pdf
- Inny 6_Sił R2.pdf
- Inny 7_Sił R3.pdf
- Inny 8_BIOZ_Budowa_siłowni_plenerowej_SP18_Tarnów.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
- Rozbudowa strefy rekreacyjnej i zielonej Parku Westerplatte w Tarnowie
- Wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej i deszczowej do budynku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Mościckiego 177 A w Tarnowie
- Dostawa i instalacja urządzenia samoobsługowego przy budynku Urzędu Miasta Tarnowa ul. Nowa 4
- Sztuczna trawa na boisku Osiedla Legionów w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE
- Sztuczna trawa na boisku Osiedla Legionów w Tarnowie