Postępowanie zakończone 2026-08-27
Budowa przejścia dla pieszych na ul. Rżąckiej
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389780
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiary robót.zip
- STWiOR Zał. nr 08 STWiORB.7z
- SWZ SWZ_2_VI_2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 02 Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 01 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 03 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków.docx
- Inny Zał. nr 04 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Zał. nr 05 Oświadczenie o zakresie.docx
- Inny Zał. nr 06 Wykaz robót budowalnych.docx
- Inny Zał. nr 07 Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 09 Dokumentacja projektowa.7z
- Inny Zał. nr 11 Zobowiązanie.docx
- Inny Zał. nr 12 Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 13 Oświadczenie Wykonawcy dot. grupy kapitałowej.docx
- Przedmiar 12. Przedmiar robót/ZDMK_Rzacka_PR_DR.pdf
- Przedmiar 12. Przedmiar robót/ZDMK_Rzacka_PR_ELE.pdf
- Przedmiar 12. Przedmiar robót/ZDMK_Rzacka_PR.pdf
- Przedmiar 12. Przedmiar robót/ZDMK_Rzacka_PR_TT.pdf
- Projekt 5. Dokumenty formalno-prawne/16.2 Projekt_przejscie_Rzacka.pdf
- Projekt 5. Dokumenty formalno-prawne/27.1 zał 2503260125 - PW-Kraków-ul. Rżącka-ak.pdf
- Projekt 5. Dokumenty formalno-prawne/27. Orange_2503260125 - uzgodnienie PW na zabezpieczenie .pdf
- Projekt 5. Dokumenty formalno-prawne/7.2 DB.01_plansza_Rżącka_wariant 1_A3.pdf
- Projekt 5. Dokumenty formalno-prawne/7. Orange - warunki techniczne na przełożenie i zabezpieczenie sieci OPL - budowa przejścia dla pieszych - Kraków ul. Rżącka_Przy Kuźni.doc.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/~$_Opis PZT_Rżącka.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/01_Strona_tytułowa_PZT.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/02_Spis_treści_PZT.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/02_Spis_treści_PZT.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/03_Oświadczenia PZT.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/03_Oświadczenia PZT.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/05_Opis PZT_Rżącka.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/05_Opis PZT_Rżącka.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/PZT-01_297x700.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/PZT-02_powiększenie_297x900.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/01_PZT/PZT-03_mapa ewidencyjna_297x700.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/00_Strona tytułowa PAB_oświadczenia/01_Strona_tytułowa_PAB.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/00_Strona tytułowa PAB_oświadczenia/02_Spis_treści_PAB.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/00_Strona tytułowa PAB_oświadczenia/02_Spis_treści_PAB.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/00_Strona tytułowa PAB_oświadczenia/03_Oświadczenia PAB.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/00_Strona tytułowa PAB_oświadczenia/03_Oświadczenia PAB.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/01_Strona_Rzącka_drogowa.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/01_Strona_Rzącka_drogowa.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/02_Opis techniczny_PAB_Rżącka.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/02_Opis techniczny_PAB_Rżącka.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/01_Strona_PAB_Rzącka_ele.docx
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/01_Strona_PAB_Rzącka_ele.pdf
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/PAB opis.doc
- Projekt 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/PAB_opis.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/~$_Opis PZT_Rżącka.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/01_Strona_tytułowa_PZT.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/02_Spis_treści_PZT.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/02_Spis_treści_PZT.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/03_Oświadczenia PZT.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/03_Oświadczenia PZT.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/06_Opis PZT_Rżącka.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/06_Opis PZT_Rżącka.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/PZT-01_297x700.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/PZT-02_powiększenie_297x900.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/PZT-03_mapa ewidencyjna_297x700.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/00_Strona tytułowa PW_oświadczenia/01_Strona_tytułowa_PW.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/00_Strona tytułowa PW_oświadczenia/02_Spis_treści_PW.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/00_Strona tytułowa PW_oświadczenia/02_Spis_treści_PW.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/00_Strona tytułowa PW_oświadczenia/03_Oświadczenia PW.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/00_Strona tytułowa PW_oświadczenia/03_Oświadczenia PW.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/01_Strona_Rzącka_drogowa.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/01_Strona_Rzącka_drogowa.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/02_Opis techniczny_PW_Rżącka.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/02_Opis techniczny_PW_Rżącka.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/01_Strona_PW_Rzącka_ele.docx
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/01_Strona_PW_Rzącka_ele.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/2. PW OPIS.doc
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/2. PW OPIS.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/01-RZA-PW-strtyt-tt-OPL-ak.doc
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/01-RZA-PW-strtyt-tt-OPL-ak.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/02-RZA-PW-opis-tt-OPL-wer.2.doc
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/02-RZA-PW-opis-tt-OPL-wer.2.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/TT.02 297x700.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/15.1 uzgodnienie PW orange zał.pdf
- Projekt 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/15. uzgodnienie PW orange.pdf
- Projekt 8. Projekt SOR/projekt/01_Strona_Rzącka.docx
- Projekt 8. Projekt SOR/projekt/01_Strona_Rzącka.pdf
- Projekt 8. Projekt SOR/projekt/03_Opis techniczny stała organizacja ruchu_Rżącka.docx
- Projekt 8. Projekt SOR/projekt/03_Opis techniczny stała organizacja ruchu_Rżącka.pdf
- Projekt 9. Projekt CZOR/projekt/01_Strona_Rzącka.docx
- Projekt 9. Projekt CZOR/projekt/01_Strona_Rzącka.pdf
- Projekt 9. Projekt CZOR/projekt/3. Opis techniczny czasowa organizacja ruchu_Rżącka.doc
- Projekt 9. Projekt CZOR/projekt/3. Opis techniczny czasowa organizacja ruchu_Rżącka.pdf
- Inny 10. Geotechniczne warunki posadowienia/Dokumentacja geotechniczna m. Kraków, ul. Rżącka.pdf
- Inny 12. Przedmiar robót/ZDMK_Rzacka.ath
- Inny 12. Przedmiar robót/ZDMK_Rzacka.kst
- Inny 12. Przedmiar robót/ZDMK_Rzacka.xml
- Inny 14. Konsultacje społeczne/01_Strona_Rzącka.docx
- Inny 14. Konsultacje społeczne/01_Strona_Rzącka.pdf
- Inny 14. Konsultacje społeczne/Działania informacyjne1.docx
- Inny 14. Konsultacje społeczne/Działania informacyjne1.pdf
- Inny 14. Konsultacje społeczne/Konsultacje_pytania i odpowiedzi.docx
- Inny 15. Zaświadczenie o braku sprzeciwu, potwierdzenie/01_Strona_Rzącka.docx
- Inny 15. Zaświadczenie o braku sprzeciwu, potwierdzenie/01_Strona_Rzącka.pdf
- Inny 15. Zaświadczenie o braku sprzeciwu, potwierdzenie/2. Potwierdzenie - zgłoszenie budowy.pdf
- Inny 15. Zaświadczenie o braku sprzeciwu, potwierdzenie/3. Zaświadczenie_5aa-2.pdf
- Inny 1. Mapa do celów projektowych/01_Strona_Rzącka.docx
- Inny 1. Mapa do celów projektowych/01_Strona_Rzącka.pdf
- Inny 1. Mapa do celów projektowych/060_Rzacka_dz493-akt_v3 — klauzula.pdf
- Inny 2. Mapa ewidencyjna/01_Strona_Rzącka.docx
- Inny 2. Mapa ewidencyjna/01_Strona_Rzącka.pdf
- Inny 2. Mapa ewidencyjna/Mapa ewidencyjna_Rz 1_1000.pdf
- Inny 2. Mapa ewidencyjna/Mapa ewidencyjna_Rz 1_500.pdf
- Inny 3. Mapa ewidencyjna z zajętością/01_Strona_Rzącka.docx
- Inny 3. Mapa ewidencyjna z zajętością/01_Strona_Rzącka.pdf
- Inny 3. Mapa ewidencyjna z zajętością/EW.01_297x700.pdf
- Inny 4. Wypis z rejestru gruntów/01_Strona_Rzącka.docx
- Inny 4. Wypis z rejestru gruntów/01_Strona_Rzącka.pdf
- Inny 4. Wypis z rejestru gruntów/Wypis z rejestru gruntów.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/00. Strona_Rzącka.docx
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/00. Strona_Rzącka.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/0.1 Potwierdzenie - zgłoszenie budowy.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/0.2 Zaświadczenie_5aa-2.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/0. Spis dokumentów.docx
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/10.1. WMK - opinia technicna_zał_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/10. WMK - opinia technicna_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/11.1. WMK - potwierdzenie uzbrojenia_zał_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/11. WMK - potwierdzenie uzbrojenia_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/1.1 ZDMK - granica pasa_GG.512.159.2025_zał_.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/12. ZIW - wt_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/13.1 TRZ.410.6.2025_zal1.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/13.2 TRZ.410.6.2025_zal2.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/13.3 TRZ.410.6.2025_zal3.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/13. ZTP - TRZ.410.6.2025.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/14. ZTP - opinia_ponowna_przystanek_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/15. ZTP - opinia ponowna TRZ.410.6.2025_3.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/16.1 Wzor_stojaka_wytyczne_dot._montazu_2023.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/16. ZTP Audyt_TA.651.1.2.2025_Audyt_przejscie_dla_pieszych_ul._Rzacka_.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/17. WGKiK_opinia_GK-10_.211.16.2025_Rżącka.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/18. MKZ - opinia_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/19. ZZM - opinia_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/1. ZDMK - granica pasa_GG.512.159.2025.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/20. Rada dzielnicy - opinia_R.PDF
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/21.1 ZUDP_Protokol_narady_załącznik.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/21. ZUDP_Protokol_narady.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/22.1. ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_zał_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/22. ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/23.1. ZDMK - uzgodnienie zmian pab br drogi_zał_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/23. ZDMK - uzgodnienie zmian pab br drogi_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/24.1. ZDMK - uzgodnienie trasy oświetlenia_zał_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/24. ZDMK - uzgodnienie trasy oświetlenia_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/25.1 ZDMK_uzgodnienie trasy zmiana_załącznik.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/25. ZDMK_uzgodnienie trasy zmiana.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/26.1. ZDMK - uzgodnienie projektu budowy oświetlenia_zał_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/26. ZDMK - uzgodnienie projektu budowy oświetlenia_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/2. ZDMK - dostęp do informacji publicznej_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/3. ZDMK - zjazdy_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/4. ZDMK - rezygnacja z budowy kanału tchnologicznego_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/5. ZDMK_warunki techniczne oświetlenie.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/6. ZDMK - oświetlenie wyjaśnienie_Rz.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/7.1 Dodatkowe wymagania -zarządca dróg.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/8. PSG - wt_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/9.1. Tauron - uzgodnienei branżowe_zał_R.pdf
- Inny 5. Dokumenty formalno-prawne/9. Tauron - uzgodnienei branżowe_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/01_PZT/04_Izby razem.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/01_PZT/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 6. Projekt budowlany/01_PZT/plot.log
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/00_Strona tytułowa PAB_oświadczenia/01_Strona_tytułowa_PAB.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-00_orientacja_A4.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-00_plansza orientacyjna.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-01_297x700.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-01a-b_plansza_Rżącka.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-01a_powiększenie_297x900.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-02-04 przekroje.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-02_420x900.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-03_420x900.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-04_297x750.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-05_widoczność_A3.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-05_widoczność_Rżącka.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-06_przejezdność_A3.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/DB-06_przejezdność_Rżącka.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/01_Branża drogowa/lokalizacja.jpg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/elektryka rzacka.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/O.01 plansza.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/O2.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/02_PAB/02_Branża elektryczna/O3.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/~$_ Spis treści.docx
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/01_Strona_tytułowa_ZAŁ.dwg
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/01_Strona_tytułowa_ZAŁ.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/02_ Spis treści.docx
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/02_ Spis treści.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/03_Strona tytułowa_BIOZ.docx
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/03_Strona tytułowa_BIOZ.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/04_Informacja BIOZ.doc
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/04_Informacja BIOZ.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/10.1 ZUDP_Protokol_narady_załącznik.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/10. ZUDP_Protokol_narady.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/11. MKZ - opinia_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/1.1 ZDMK - granica pasa_GG.512.159.2025_zał_.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/12.1. WMK - opinia techniczna_zał_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/12. WMK - opinia techniczna_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/13.1 WMK - potwierdzenie uzbrojenia_zał_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/13 WMK - potwierdzenie uzbrojenia_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/14.1. ZDMK - uzgodnienie projektu budowy oświetlenia_zał_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/14. ZDMK - uzgodnienie projektu budowy oświetlenia_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/1. ZDMK - granica pasa_GG.512.159.2025.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/2. ZDMK - rezygnacja z budowy kanału tchnologicznego_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/3.1 ZDMK - oświetlenie wyjaśnienie_Rz.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/3. ZDMK_warunki techniczne oświetlenie.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4.1. ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_zał_R_______________.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4.2.1. ZDMK - uzgodnienie zmian pab br drogi_zał_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4.2. ZDMK - uzgodnienie zmian pab br drogi_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4. ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/5.1. ZDMK - uzgodnienie trasy oświetlenia_zał_R____________.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/5. ZDMK - uzgodnienie trasy oświetlenia_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/6.1 ZDMK_uzgodnienie trasy zmiana_załącznik________.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/6. ZDMK_uzgodnienie trasy zmiana.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/7.1. Tauron - uzgodnienie branżowe_zał_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/7. Tauron - uzgodnienie branżowe_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/8. PSG - wt_R.pdf
- Inny 6. Projekt budowlany/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/9. ZIW - wt_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/04_Izby razem.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/05_Izby_teletechnika_2025.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/01_PZT/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-00_orientacja_A4.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-01_297x700.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-01a_powiększenie_297x900.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-02_420x900.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-03_420x900.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-04_297x750.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-05_widoczność_A3.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/DB-06_przejezdność_A3.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/01_Branża drogowa/lokalizacja.jpg
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/O1.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/O2.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/02_Branża elektryczna/O3.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/Rys.TT.01-orientacja/lokalizacja.jpg
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/TT.01 A4.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/02_PW/03_Branża telekomunikacyjna/TT.03 420x850.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/~$_ Spis treści.docx
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/01_Strona_tytułowa_ZAŁ.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/02_ Spis treści.docx
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/02_ Spis treści.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/03_Strona tytułowa_BIOZ.docx
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/03_Strona tytułowa_BIOZ.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/04_Informacja BIOZ.doc
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/04_Informacja BIOZ.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/10.1 ZUDP_Protokol_narady_załącznik.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/10. ZUDP_Protokol_narady.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/11. MKZ - opinia_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/1.1 ZDMK - granica pasa_GG.512.159.2025_zał_.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/12.1. WMK - opinia techniczna_zał_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/12. WMK - opinia techniczna_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/13.1 WMK - potwierdzenie uzbrojenia_zał_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/13 WMK - potwierdzenie uzbrojenia_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/14.1. ZDMK - uzgodnienie projektu budowy oświetlenia_zał_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/14. ZDMK - uzgodnienie projektu budowy oświetlenia_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/1. ZDMK - granica pasa_GG.512.159.2025.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/2. ZDMK - rezygnacja z budowy kanału tchnologicznego_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/3.1 ZDMK - oświetlenie wyjaśnienie_Rz.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/3. ZDMK_warunki techniczne oświetlenie.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4.1. ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_zał_R________________.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4.2.1. ZDMK - uzgodnienie zmian pab br drogi_zał_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4.2. ZDMK - uzgodnienie zmian pab br drogi_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/4. ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/5.1. ZDMK - uzgodnienie trasy oświetlenia_zał_R__________.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/5. ZDMK - uzgodnienie trasy oświetlenia_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/6.1 ZDMK_uzgodnienie trasy zmiana_załącznik_________.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/6. ZDMK_uzgodnienie trasy zmiana.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/7.1. Tauron - uzgodnienie branżowe_zał_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/7. Tauron - uzgodnienie branżowe_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/8. PSG - wt_R.pdf
- Inny 7. Projekt wykonawczy/03_ZAŁĄCZNIKI/05_Załączniki/9. ZIW - wt_R.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/02.1_ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_R.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/02_ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_zał_R.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/lokalizacja.jpg
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/OD.00 A4.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/OD.01_istn_297x500.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/OD.02_likw_297x500.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/projekt/OD.03_prj_297x700.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/skan/R_OD.01.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/skan/R_OD.02.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/skan/R_OD.03.pdf
- Inny 8. Projekt SOR/skan/Zatwierdzenie SOR.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/01_ ZDMK_opinia TOR.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/02.1_ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_R.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/02_ZDMK - Uzgodnienie PAB drogowy_zał_R.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/Klauzula_rżącka.JPG
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/lokalizacja.jpg
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/Mapa_2025_03_19_13_03_13.jpg
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/Mapa_2025_03_20_08_20_22.jpg
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/OT.00 A4.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/OT.01_istn_ 297x500.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/OT.02_prj_ 297x900.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/OT.03_prj_297x800.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/projekt/OT.04_prj_297x900.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/skan/R_OT.01.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/skan/R_OT.02.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/skan/R_OT.03.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/skan/R_OT.04.pdf
- Inny 9. Projekt CZOR/skan/Zatwierdzenie CZOR.pdf
- Przedmiar ZDMK_Rzacka_PR_DR.pdf
- Przedmiar ZDMK_Rzacka_PR_ELE.pdf
- Przedmiar ZDMK_Rzacka_PR.pdf
- Przedmiar ZDMK_Rzacka_PR_TT.pdf
- STWiOR 02 STWiORB/ST_Rżącka.docx
- STWiOR 02 STWiORB/ST_Rżącka.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Przebudowa ul. Płaszowskiej od ul. Paproci do ul. Saskiej
- Oprac. dok. projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Dąbrowskiego 18" w trybie zaprojektuj i zbuduj
- Przebudowa i budowa przejść dla pieszych polegająca m.in. na budowie oświetlenia w celu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w wybranych lokalizacjach Krakowa-ul. Ojcowska/ ul. Budrysów
- Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Sodowa” w trybie zaprojektuj i zbuduj
- Projekt i wykonanie oświetlenia w ramach zadania: „Budowa oświetlenia przy ul. Nad Drwiną na odcinku od ul. Półłanki 72 w kierunku ul. Mariana Domagały”