Postępowanie zakończone 2026-08-28
„Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Zakliczyn”
GMINA ZAKLICZYN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391900
- Zamawiający
- GMINA ZAKLICZYN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zakliczyn, pow. tarnowski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 25 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zal. nr 5 dokumentacja/PFU część opisowa.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zal. nr 4 - wzór umowy.docx
- Formularz Zal. nr 1 formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zal. nr 2 oswaidczenie o spelnieniu i braku podstaw.rtf
- Inny Zal. nr 3 wykaz osob.doc
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/10. Wesołów dz. 191,3.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/11. Kończyska dz. 255.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/12. Wróblowice dz. 318,1.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/13. Wróblowice dz. 481,8.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/14. Melsztyn dz. 37,4.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/15. Wróblowice dz. 481,3.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/16. Wróblowice dz. 267.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/17. Wróblowice dz. 481,5.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/18. Słona dz. 121,5.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/19. Melsztyn dz. 37,6.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/1. Wróblowice dz. 19,2; 19,3.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/20. Charzewice dz. 153.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/21. Wola Stróska dz. 68,1.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/22. Borowa dz. 160.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/23. Gwoździec dz. 835,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/24. Zdonia dz. 229,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/25. Faściszowa dz. 25,8.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/26. Lusławice dz. 300,1.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/27. Melsztyn dz. 96.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/28. Faściszowa dz. 25,9.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/29, 30. Lusławice dz. 149,4.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/2. Faściszowa dz. 85,6.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/31. Lusławice dz. 149,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/32. Faściszowa dz. 25,1; 25,7.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/33. Faściszowa dz. 282,7.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/34. Faściszowa dz. 107,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/35. Bieśnik dz. 16,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/36. Słona dz. 241.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/37. Kończyska dz. 74,5.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/38. Melsztyn dz. 53.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/39. Faściszowa dz. 282,5.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/3. Dzierżaniny dz. 284.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/40. Bieśnik dz. 148,6.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/41. Wola Stróska dz. 191,3.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/42. Słona dz. 53,2; 56,6.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/43. Borowa dz. 175,3.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/44. Wesołów 84, dz. ew. nr 553-1.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/45. Bieśnik dz. 94,6.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/46. Wróblowice dz. 244.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/47. Filipowice dz. 391.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/48. Filipowice dz. 446,1.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/49. Filipowice dz. 268,4.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/4. Lusławice dz. 276.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/50. Dzierżaniny dz. 224.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/51. Gwoździec dz. 1105,6;1106,1.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/52. Roztoka dz. 22,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/53. Ruda Kameralna dz. 960.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/54. Kończyska dz. 98,7.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/55. Bieśnik dz. 132.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/56. Faściszowa dz. 337,8.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/57. Faściszowa dz. 373.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/58. Faściszowa dz. 345,10.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/59. Faściszowa dz. 314.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/5. Bieśnik dz. 125,4.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/60. Wróblowice dz. 228,6.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/61. Jamna dz. 157,8.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/62. Wesołów dz. 469,1.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/63. Wróblowice dz. 40,3.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/64. Wola Stróska dz. 178.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/65. Zawada Lanckorońska dz. 107,32.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/66. Gwoździec dz. 621.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/67. Gwoździec dz. 601.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/6. Wesołów dz.193.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/7. Bieśnik dz. 39,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/8. Wróblowice dz.201,2.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/PZT/9. Filipowice dz. 123.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/Wykaz lokalizacji przydomowych oczyszczalni ścieków.pdf
- Inny Zal. nr 5 dokumentacja/ZESTAWIENIE KOSZTÓW SZACUNKOWYCH.pdf
- Inny Zal. nr 6 Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ.docx
- Inny Zal. nr 7 oswiadczenie Wykonawcow wspolnych.docx
- Inny Zal. nr 8 oswiadczenie o przynalezności do grupy kapitalowej.docx
- Inny Zal. nr 9 zobowiazanie podmiotu trzeciego.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA ZAKLICZYN
- „Budowa chodników przy drogach powiatowych na terenie gminy Zakliczyn”
- Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Borowa, Faściszowa, Paleśnica, Stróże, Wesołów, Wróblowice
- Budowa sieci wodociągowej na terenie gminy Zakliczyn- etap II
- Budowa placu zabaw na dz. nr 115/2, 115/3, 101/2, 137/5 w miejscowości Paleśnica, gm. Zakliczyn
- „Przebudowa istniejącego boiska trawiastego do piłki nożnej na boisko wielofunkcyjne zlokalizowane na dz. nr 275/4 w miejscowości Dzierżaniny”