Postępowanie zakończone 2026-06-24
Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) Jabłonka
GMINA JABŁONKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281121
- Zamawiający
- GMINA JABŁONKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.1.40.2026 - SWZ_PSZOK.pdf
- Ogłoszenie ZI.271.1.40.2026 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny PSZOK zalacznik_nr_7_PPU_ostateczna_09.06.2026.doc.pdf
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne.zip
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja.zip
- Projekt Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/PFU_PSZOK Jabłonka_Opis.pdf
- Wzór umowy Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Operat wodnoprawny PSZOK Jabłonka.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Część graficzna/Rys. 1. Obszar zagrożenia - Wariant W0.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Część graficzna/Rys. 2a_Obszar zagrożenia - Wariant W1.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Część graficzna/Rys. 2. Obszar zagrożenia - Wariant W1.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Część graficzna/Rys. 3 Profil drogi dojazdowej.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Załącznik 1. Dikumentacja hydrologiczna.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Załącznik 2. Wypis i wyrys z MPZP.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Załącznik 3. Wypis i wyrys z rejestru gruntów.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Załącznik 4. Deklaracja organu monitorującego Natura 2000.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/Dokumentacja_hydrologiczna/Załącznik 5. Streszczenie w języku niespecjalistycznym.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/K.RPP.4261.111.2025.MJ_decyzja_PSZOK.pdf
- Inny Załącznik_Nr_9_PFU_Dokumentacja/PZT PSZOK _ 20260226.pdf
- Formularz Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_2_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3a_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_braku_pods.wykluczenia.1.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3_Oswiadczenie_o_brak_podstaw.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_4_Zobowiazanie_podmiotu_trzeciego.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_5_Pelnomocnictwo_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy_sie.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_6_Oswiadczenie_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_8_Wykaz_osob.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_RODO.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA JABŁONKA
- Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026.
- Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Lipnica Mała oraz Podwilk.
- Wykonanie dokumentacji technicznej i budowa magazynu OLiOC w miejscowości Jabłonka” w formule zaprojektuj i wybuduj" – postępowanie powtórzone
- Projekt przebudowy mostu w Lipnicy Małej w ciągu drogi o nr ew. 5771 i 5010.
- „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Jabłonka Centrum, Jabłonka Bory i Orawka.”