WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-10

Budowa rowu odwodnieniowego w ul. Księcia Józefa.

Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360530
Zamawiający
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kraków
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiary robót.zip
  • STWiOR Zał. nr 08 STWIORB.zip
  • SWZ SWZ_6_V_2026.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 02 Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Formularz Zał. nr 01 Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 03 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków.docx
  • Inny Zał. nr 04 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx
  • Inny Zał. nr 05 Oświadczenie o zakresie.docx
  • Inny Zał. nr 06 Wykaz robót budowalnych.docx
  • Inny Zał. nr 07 Wykaz osób.docx
  • Inny Zał. nr 09 Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Zał. nr 11 Zobowiązanie.docx
  • Inny Zał. nr 12 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Zał. nr 13 Grupa kapitałowa.docx
  • STWiOR STWIORB/01_STWiORB.pdf
  • STWiOR STWIORB/02_STWiORB.pdf
  • STWiOR STWIORB/03_STWiORB.pdf
  • STWiOR STWIORB/STWiORB.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/OPERAT WODNOPRAWNY/735_OWP_Ksiecia_Jozefa_01.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Opis_techniczny.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 1 Sytuacja.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 2 Przekrój podłużny - branża drogowa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/ST_drogowy.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Opis.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA GAZOWA/PAB_PRZEBUDOWA_SIECI_GAZOWEJ_KSIECIA_JOZEFA.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Opis_drogowy_PT.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 1 Sytuacja.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 2 Przekrój podłużny - branża drogowa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 3 Przekroje charakterystyczne - branża drogowa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/ST_drogowy.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Opis.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/ZUDP_protokół_zal.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Opis_techniczny_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G1_Plan_sytuacyjny_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G2_Mapa_ewidencji_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G3_Profil_gazociagu_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G4_Węzły_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G5_Schemat_rury_osłonowej_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G6_Strefa_kontrolowana_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G7_Przekrój_przez_wykop_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G8_Slupek_betonowy_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Rys_G9_Tabliczka orientacyjna_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA GAZOWA/735_PT_Strona_tytulowa_SIEC_GAZOWA_Ksiecia_Jozefa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Gaz_pozytywna_opinia_do_trasy.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/orange/row orange/ORANGE_uzgodnienie (002).pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/orange/row orange/ORANGE_uzgodnienie_zal_projekt.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/orange/row orange/Orange_warunki_2_zabezpieczenie_zal.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/orange/row orange/Orange_waruunki_2_zabezpieczenie (002).pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Orange_warunki.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZUDP_protokół_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA DROGOWA WRAZ Z ODWODNIENIEM/~$OZ_branza_drogowa_odwodnienie.doc
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA DROGOWA WRAZ Z ODWODNIENIEM/BIOZ_branza_drogowa_odwodnienie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/INFORMACJA BIOZ/SIEĆ GAZOWA SIEĆ ELEKTROENERGETYCZNA/~$OZ_sieci.doc
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/INFORMACJA BIOZ/SIEĆ GAZOWA SIEĆ ELEKTROENERGETYCZNA/BIOZ_sieci.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/OPERAT WODNOPRAWNY/735_OWP_Obliczenia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Obliczenia_odwodnienie_liniowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Obliczenia_wylot_W1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Obliczenia_zlewnia_odbiornika.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 3 Przekroje charakterystyczne - branża drogowa.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 4 Profil kanalizacji i rowu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 5 Wylot W1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 6 Studnia osadnikowo-wlotowa.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 7 Zasięg oddziaływania.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 8 Zlewnia odbiornika.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA DROGOWA/Thumbs.db
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/rys 1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/rys 2.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Obliczenia_odwodnienie_liniowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Obliczenia_wylot_W1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Obliczenia_zlewnia_odbiornika.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 4 Profil kanalizacji i rowu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 5 Wylot W1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 6 Studnia osadnikowo-wlotowa.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 7 Zasięg oddziaływania.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Rys. 8 Zlewnia odbiornika.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Pełnomocnictwo_SG.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/rys 1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/rys 2.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/rys 3.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/rys 4.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/TAURON_warunki/TAURON_warunki.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/TAURON_warunki/Tauron_warunki tech usunięcia kolizji.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/TAURON_warunki/TAURON_warunki_zal_legenda.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/TAURON_warunki/TAURON_warunki_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/TAURON_warunki/Tauron_ zgoda na usunięcie kolizji.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/TAURON_warunki/Thumbs.db
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/ZDMK_uzgodnienie_opinia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/ZDMK_uzgodnienie_opinia_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/ZDMK_uzgodnienie_sieci.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/ZDMK_uzg_proj_drogowego.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/ZDMK_uzg_proj_drogowego_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/warunki_uzg/ZUDP_protokół.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/GAZ_uzgodnienie_projektu/GAZ_uzgodnienienie_projektu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/GAZ_uzgodnienie_projektu/zal_Opis_techniczny.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/GAZ_uzgodnienie_projektu/zal_rys_G1_G2.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/GAZ_uzgodnienie_projektu/zal_rys_G3_G4.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/GAZ_uzgodnienie_projektu/zal_rys_G5.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/GAZ_uzgodnienie_projektu/zal_rys_G6.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Gaz_warunki.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Gaz_warunki_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/KEGW_opinia_warunki.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Opis_stanu_istniejacego_dokumentacja_fotograficzna.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/orange/ARG Księcia Józefa - warunki i uzgodnienie projektu orange.msg
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/orange/Porozumienie kolizyjne ROW KSIECIA JOZEFA.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/orange/porozumienie TAURON row ksiecia jozefa.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Orange_warunki_zał.1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/porozumienie nr 3 P ZDMK 2026.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/skan uchwały nr X_142_2024 Rady Dzielnicy VII z 29.08.2024 r..pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/TAURON POROZUMIENIE KSIECIA JOZEFA.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/TAURON_warunki/TAURON_warunki.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/TAURON_warunki/Tauron_warunki tech usunięcia kolizji.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/TAURON_warunki/TAURON_warunki_zal_legenda.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/TAURON_warunki/TAURON_warunki_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/TAURON_warunki/Tauron_ zgoda na usunięcie kolizji.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/TAURON_warunki/Thumbs.db
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_drogi_odwodnienie_zgloszenie_zaswiadczenie/UMK_WA_zgloszenie_zaswiadczenie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_10.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_11.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_12.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_2.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_3.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_4.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_5.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_6.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_7.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_8.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/UMK_WA_zgloszenie_sieci_zaswiadczenie/zal_9.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/WGK_organizacja_ruchu_czasowa_zatwierdzenie/organizacja_ruchu_czasowa_opis_i_st.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/WGK_organizacja_ruchu_czasowa_zatwierdzenie/organizacja_ruchu_czasowa_rysunki.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/WGK_organizacja_ruchu_czasowa_zatwierdzenie/WGK_zatwierdzenie_czasowa_organizacja_ruchu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Wodociagi_potwierdzenie_sieci.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Wodociagi_potwierdzenie_sieci_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Wodociagi_warunki/Wodociagi_warunki.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Wodociagi_warunki/Wodociagi_warunki_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Wody_Polskie_decyzja_wodnoprawna_ostateczna.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Wody_Polskie_decyzja_zblizenie_do_walu_ostateczna.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/Wody_Polskie_operat_wszczecie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZDMK_uzgodnienie_opinia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZDMK_uzgodnienie_opinia_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZDMK_uzgodnienie_sieci.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZDMK_uzgodnienie_sieci_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZDMK_uzg_proj_drogowego.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZDMK_uzg_proj_drogowego_zal.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZDMK_Warunki techniczne.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Operat_wodnoprawny.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 2.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 3.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 4.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 5.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 6.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 7.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZIW_operat_pozytywna opinia/ZIW_operat_pozytywna_opinia_zal/Rys. 8.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/ZUDP_protokół.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/UZGODNIENIA_OPINIE_WARUNKI/zwymiarowanie_geodezyjne.pdf
  • Przedmiar Zał nr 10 Przedmiary robót/01_przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Zał nr 10 Przedmiary robót/02_przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Zał nr 10 Przedmiary robót/03_przedmiar robót.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Dróg Miasta Krakowa