Postępowanie zakończone 2026-07-27
BUDOWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ KONTENEROWEJ SN/NN (15/04KV) DO ZASILANIA OBIEKTU REKREACJI WODNEJ NA DZIAŁCE NR 1026, 1027 W MIEJSCOWOŚCI SĘKOWA
GMINA SĘKOWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337786
- Zamawiający
- GMINA SĘKOWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Budowa stacji transformatorowej.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. nr 1-6 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 7-13 do SWZ.zip
- Przedmiar zał. nr 6 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
- Projekt zał. nr 2 do SWZ - Projekt techniczny wraz z erratą.pdf
- SWZ zał. nr 1 do SWZ - Projekt zagospodarowania terenu i Projekt architektoniczo-budowlany wraz z erratą.pdf
- SWZ zał. nr 4 do SWZ - Zgłoszenie wykonania robót oraz zaświadczenie o braku sprzeciwu.pdf
- Inny zał. nr 3 do SWZ - Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.pdf
- Inny zał. nr 5 do SWZ - PZT Instalacja NN.pdf
- Wzór umowy zał. nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - wzór umowy.docx
- Formularz zał. nr 8 do SWZ - Druk OFERTA.docx
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał. nr 11 do SWZ - Oświadczenie określone w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny zał. nr 12 do SWZ - Formularz wykazu wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny zał. nr 13 do SWZ - Formularz wykazu osób.docx
- Inny zał. nr 9 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA SĘKOWA
- MODERNIZACJA DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH KRZYWA I ROPICA GÓRNA
- MODERNIZACJA KOTŁOWNI GAZOWEJ ORAZ PRZEBUDOWA INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA W BUDYNKU OŚRODKA ZDROWIA W SĘKOWEJ
- BUDOWA OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY W MIEJSCU PUBLICZNYM W RAMACH ZADANIA „BUDOWA PLACU ZABAW DLA DZIECI” NA DZIAŁKACH NR EWID.1130 I 1131 POŁOŻONYCH W MIEJSCOWOŚCI SĘKOWA