Postępowanie zakończone 2026-08-24
„Budowa strzelnicy sportowej wraz z wiatą stanowisk strzeleckich w Bobowej”
Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383449
- Zamawiający
- Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bobowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zał. nr 11 do SWZ - Przedmiary robót.zip
- SWZ SWZ - STRZELNICA BOBOWA.pdf
- Wzór umowy zał. nr 8 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 07.08.2026 r..pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem.zip
- Inny zał. nr 12 - STWiORBy.zip
- Inny zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenia o spełnianiu warunków oraz niepodleganiu wykluczenia.docx
- Inny zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie ubiegających sie wspólnie.doc
- Inny zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.doc
- Inny zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego.doc
- Inny zał. nr 6 do SWZ - Wykaz wykonanych robót.doc
- Inny zał. nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny zał. nr 9 do SWZ - Potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.docx
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/Ogrodzenie/PW - Ogrodzenie terenu - stadion Bobowa.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PB Architetkrura -remont stadionu.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT Konstrukcja/PT_BOBOWA.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT Konstrukcja/RYSUNKI/K-1 297x550mm.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT Konstrukcja/RYSUNKI/K-2 297x550mm.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT Konstrukcja/RYSUNKI/K-3 297x420mm.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT Konstrukcja/ZESTAWIENIA/ZESTAWIENIE BETONU- BOBOWA1.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT Konstrukcja/ZESTAWIENIA/ZESTAWIENIE STALI ZBROJENIOWEJ- BOBOWA1.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT ośw. Bobowa kpl.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/Ogrodzenie/Ogrodzenie - stadion - rys. 1.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/Ogrodzenie/Ogrodzenie - stadion - rys. 2.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/Ogrodzenie/Ogrodzenie - stadion - rys. 3.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/Ogrodzenie/Ogrodzenie - stadion - SYTUACJA.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/PT Konstrukcja/ZESTAWIENIA/ZESTAWIENIE STALI - BOBOWA1.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa z wyposażeniem/Zestawienie wyposażenia.pdf
- Przedmiar zał. nr 11 do SWZ - Przedmiary robót/Przedmiar - Strzelnica instalacje elektryczne.pdf
- Przedmiar zał. nr 11 do SWZ - Przedmiary robót/Przedmiar - Strzelnica roboty budowlane.pdf
- STWiOR zał. nr 12 - STWiORBy/STWiOR IE Bobowa.pdf
- STWiOR zał. nr 12 - STWiORBy/STWiOR - Stadion w Bowowej - zadaszenie trybun.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
- „Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Bobowa”
- „Budowa budynku magazynu Obrony Cywilnej w miejscowości Siedliska”
- „Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Jankowej” – etap II
- „Remont budynku przy Szkole Podstawowej w Brzanie z przeznaczeniem na magazyn na potrzeby Obrony Cywilnej”
- „Budowa budynku magazynu Obrony Cywilnej w miejscowości Siedliska”