Postępowanie zakończone 2026-07-08
„Budowa wiaty załadunkowej iniektu wraz z instalacjami na terenie szybu Kościuszko”
KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298672
- Zamawiający
- KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BD_2025.11.03/PT_4_BD_2025.11.03 (opcja).pdf
- Projekt zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/_PT_1_BO_2025.11.03.pdf
- Projekt zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IE_2025.11.03/PT_3_IE_2025.11.03.pdf
- Projekt zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IE_2025.11.03/PT-IE-01.pdf
- Projekt zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IE_2025.11.03/PT-IE-02.pdf
- Projekt zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IS_2025.11.03/PT_2_IS_2025.11.03 (opcja).pdf
- Projekt zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PZT_2025.11.03/PZT_2025.11.03.pdf
- STWiOR zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/SSTWiORB - Wiata załadunkowa iniektu.pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
- Wzór umowy zał nr 4 do SWZ wzór umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane 19062026.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/Decyzja/AB.6740.6.1280.2025.W_decyzja_nr_127.2026.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB_2025.11.03.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-01.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-02.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-03.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-04.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-05.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-06.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-07.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-08.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-09.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-10.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PAB_2025.11.03/PAB-AR-11 (wizualizacje).pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BD_2025.11.03/PT-D-01 - Sytuacja.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BD_2025.11.03/PT-D-02 - Przekrój.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BD_2025.11.03/PT-D-03 - Profil.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/001-WIDOKI 3D.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/002-SCHEMAT ZAKOTWIENIA- POZIOM +0,47.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/003-SCHEMAT KONSTRUKCJI POMOSTU W POZIOMIE +2,50.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/004-SCHEMAT KONSTRUKCJI W POZIOMIE +3,0.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/005-SCHEMAT KONSTRUKCJI DACHU.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/006- WIDOK ŚCIANY W OSI A.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/007- WIDOK ŚCIANY W OSI C.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/008- WIDOK ŚCIANY W OSI 1.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/009- WIDOK ŚCIANY W OSI 2.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/010-PRZEKRÓJ PRZEZ PODESTY.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/011-PRZEKRÓJ PRZEZ SCHODY.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/PT-012-Lista materiałów.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_BO_2025.11.03/PT-013-Lista materiałów - podsumowanie.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IE_2025.11.03/PZT-IE-01.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IS_2025.11.03/PT-IN-01.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IS_2025.11.03/PT-IN-ZZ352-01.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IS_2025.11.03/PT-IN-ZZ352-02.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PT_2025.11.03/PT_IS_2025.11.03/PZT-IS-01.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PZT_2025.11.03/PZT-AR-01(1).pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/PZT_2025.11.03/PZT-AR-01.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/ZL_2025 11.03/ZL_1_2025.11.03.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/ZL_2025 11.03/ZL_2_2025.11.03.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/ZL_2025 11.03/ZL_3_2025.11.03.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/zał nr 2 do wzoru umowy/ZL_2025 11.03/ZL_4_2025.11.03.pdf
- Inny zał nr 3 do wzoru umowy.pdf
- Inny zał nr 5 do wzoru umowy.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
- „Wykonanie uzupełniających prac zabezpieczających w komorze Michałowice na poz. IIn wraz z przebudową szybiku komory Urszula”.
- Dostawa komponentów do utylizacji wód zasolonych – część 2 – wapno budowlane hydratyzowane
- „Remont pomieszczenia "Kawiarni" w budynku nadszybia szybu Daniłowicza Kopalni Soli "Wieliczka"”.
- „Wykonanie automatyzacji parkingu przy ul. Daniłowicza 10 – rozbudowa systemu parkingowego Kopalni Soli „Wieliczka””.
- „Przebudowa podłużni Biliński i chodników dojściowych do zbiorników w komorze VIII/15 – etap III odcinki 10 i 12”.