WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone

„Budowa windy zewnętrznej w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie”

Powiat Krakowski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00245369
Zamawiający
Powiat Krakowski
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-15

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka.zip
  • SWZ 01. Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
  • Wzór umowy 02. Załącznik nr 10 do SWZ-Projekt umowy.pdf
  • Formularz 03. Załączniki nr 1-9- edytowalne.docx
  • Formularz 03. Załączniki nr 1-9.pdf
  • Ogłoszenie 0. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu zmiana.pdf
  • Inny 04.Załącznik nr 1 do Projektu umowy- OPZ.pdf
  • Inny 05. Załącznik 11 do SWZ- Dokumentacja.zip
  • Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
  • Inny Odpowiedź na zapytanie.pdf
  • Inny Wynik postępowania.pdf
  • Przedmiar 26.03.2026_dokumenty do przetargu/02_przedmiary/Przedmiar rob. budowlane.pdf
  • Przedmiar 26.03.2026_dokumenty do przetargu/02_przedmiary/Przedmiar - rob.elektryczne.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-01.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-02.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-03.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-04.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-05.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-06.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-08.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-10- ST-13.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/Strona tytu+éowa.pdf
  • STWiOR 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob elektr/STWiOR Elektryczny Winda Skawina.pdf
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/PnB-AB01.jpg
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/-PnB-AB02.jpg
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/PnB-AB03.jpg
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/PnB-AB04.jpg
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/-PnB-AB05.jpg
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/PnB-mapa.jpg
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/PnB-PZT.jpg
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/projekt budowl-opis.pdf
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-00.pdf
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-07.pdf
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/01_projekt budowlany/STWiOR rob bud/ST-09.pdf
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/03_pozwolenie/2025.07.15-Skawina-winda-PnB01.pdf
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/03_pozwolenie/Thumbs.db
  • Inny 26.03.2026_dokumenty do przetargu/05.Załącznik nr 1 do Projektu umowy- OPZ.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/Elektryka/PT E Skawina Winda2.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/Konstrukcja/K01 - WINDA.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/Konstrukcja/Winda Skawina - opis PT.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/opis do PTW.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-01.dwg
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-01.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-02.dwg
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-02.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-03.dwg
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-03.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-04.dwg
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-04.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-05.dwg
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-05.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-06.dwg
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-06.pdf
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-07.dwg
  • Inny Uzupełnienie dokumentacji projekt techniczny, konstrukcja i elektryka/PWT-07.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP