WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-01

Budowa zjazdu, składu i brodu w oddziale 312 j w Leśnictwie Harbutowice

Nadleśnictwo Myślenice

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00246076
Zamawiający
Nadleśnictwo Myślenice
Główny kod CPV
45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-01
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-15

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu zn. spr. SA.270.1.1.2026.pdf
  • Inny Informacja o wyborze oferty na stronę SA.270.1.1.2026.pdf
  • Inny Informacja z otwarcia ofert SA.270.1.1.2026.pdf
  • Inny Specyfikacja warunków zamówienia (SWZ) zn. SA.270.1.1.2026.7z
  • Przedmiar Przedmiar/Plac droga brodoprzejazd Harbutowice PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/zatwierdzony projekt budowlany.pdf
  • STWiOR Stwiorb/SST.pdf
  • SWZ SWZ SA.270.1.1.2026.pdf
  • Wzór umowy zał. nr 6 wzór umowy.pdf
  • Formularz zał. nr 1 Formularz ofertowy.doc
  • Inny Geotechnika/a-GWP.Harbutowice.25.pdf
  • Inny Geotechnika/Zał. 1-2.pdf
  • Inny Geotechnika/Zał. 3 - mapa dok...pdf
  • Inny Geotechnika/Zał. 4.1 - P1, P2.pdf
  • Inny Geotechnika/Zał. 4.2 - P3.pdf
  • Inny Geotechnika/Zał. 5- tabel.param_EC_2.pdf
  • Inny Geotechnika/Zał. 6 - objaśnienia.pdf
  • Inny MDCP/MAPA 6k1.dwg
  • Inny MDCP/MAPA 6kk.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/PAB_09.01.2026.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/pozwolenie na budowę Harbutowice bród.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/PZT_09.01.2026.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/ZL_09.01.2026.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/PT_30.01.2026.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/PW_30.01.2026.pdf
  • Inny zał. nr 2 ośw. wykonawcy.doc
  • Inny zał. nr 3 ośw. podmiotu.doc
  • Inny zał. nr 4 zobowiazanie podmiotu.doc
  • Inny zał. nr 5 grupa kapitałowa.doc
  • Inny zał. nr 7 wykaz robót.doc
  • Inny zał. nr 8 wykaz osób.doc
  • Inny zał. nr 9 ośw. o aktualności.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP