Postępowanie zakończone 2026-06-17
BZP.271.47.2026 Wykonanie robót budowlanych (...) „Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 ul. Broniewskiego 5”.
Miasto Nowy Sącz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273287
- Zamawiający
- Miasto Nowy Sącz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_47.pdf
- SWZ Załączniki do SWZ 1-6.zip
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Nowy Sącz
- BZP.271.73.2026 Wykonanie robót (...) pod nazwą: „(...) Budowa (...) drogi rowerowej; odcinek I -od końca istniejącej ścieżki przy kładce na wysokości ul. Wiśniowieckiego do Skałek n/Kamienicą”
- BZP.271.78.2026 Doposażenie placu zabaw oraz montaż urządzeń siłowni zewnętrznej na działce nr 3/6 w obrębie 95 (...) Rewitalizacja placu zabaw i siłowni na świeżym powietrzu na Nowej Kolonii
- BZP.271.79.2026 Wykonanie robót (...) pod nazwą: Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej nr 16 (...) do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”
- BZP.271.75.2026 Wykonanie robót budowlanych (...) pod nazwą: (...)– realizacja w ramach zadania budżetowego pn. „Doposażenie placu zabaw na osiedlu Poręba Mała”
- BZP.271.76.2026 Wykonanie robót (...)pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Jagiellońskiej 21/13 i Żółkiewskiego 23/26 w Nowym Sączu”.