Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
BZP.271.73.2026 Wykonanie robót (...) pod nazwą: „(...) Budowa (...) drogi rowerowej; odcinek I -od końca istniejącej ścieżki przy kładce na wysokości ul. Wiśniowieckiego do Skałek n/Kamienicą”
Miasto Nowy Sącz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417551
- Zamawiający
- Miasto Nowy Sącz
- Główny kod CPV
- 45233162-2 — Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowero-
- Miejsce wykonania robót
- Nowy Sącz, pow. Nowy Sącz, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 8 200 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- 60 dni od zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_73.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 1-6 do SWZ73.zip
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ/PR_drogi.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ/PR_elektryka.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/I. PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PW_drogi.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PW_elektryka.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/STWIORB_drogi.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/STWIOR.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/I.2..pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/II.1..pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/II.2..pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/III. Załączniki.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/II. PAB.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/kryteria- oświetlenie.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/Opis przedmiotu zamówienia1.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PW_drogi_PSOR.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 200 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP