WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-28

BZP.271.74.2026 Zagospodarowanie terenu działki nr 13/2 przy ul. Sucharskiego w Nowym Sączu – realizacja w ramach (...): Plac zabaw (...) – MIRS, Priorytet II, Magiczna Kraina Przygód (...) – B.O.

Miasto Nowy Sącz

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392013
Zamawiający
Miasto Nowy Sącz
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Nowy Sącz, pow. Nowy Sącz, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
2 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-28
Termin realizacji
2026-12-11
Data publikacji
2026-08-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja warunkow zamowienia.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załaczniki od 1 do 6.zip
  • Przedmiar Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/Przedmiar robót BO.PDF
  • Przedmiar Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/Przedmiar robót MIRS.PDF
  • Projekt Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/Projekt Wykonawczy (Architektura).PDF
  • STWiOR Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/STWIOR.PDF
  • SWZ Załaczniki od 1 do 6/Zalacznik-nr-2-do-SWZ.PDF
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/Opinia geotechniczna - Nowy Sącz ul. Sucharskiego.PDF
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.DOCM
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/Thumbs.db
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Załacznik-nr-1-do-SWZ/załącznik graficzny.PNG
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Zalacznik-nr-3-do-SWZ.doc
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Zalacznik-nr-4-do-SWZ.doc
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Zalacznik-nr-5-do-SWZ.doc
  • Inny Załaczniki od 1 do 6/Zalacznik-nr-6-do-SWZ.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-12-11.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Nowy Sącz