WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03

BZP.271.75.2026 Wykonanie robót budowlanych (...) pod nazwą: (...)– realizacja w ramach zadania budżetowego pn. „Doposażenie placu zabaw na osiedlu Poręba Mała”

Miasto Nowy Sącz

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398804
Zamawiający
Miasto Nowy Sącz
Główny kod CPV
37535200-9 — Wyposażenie placów zabaw
Miejsce wykonania robót
Nowy Sącz, pow. Nowy Sącz, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-03
Termin realizacji
60 dni od dnia podpisania umowy
Data publikacji
2026-08-19

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_75.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki 1-6 do SWZ.zip
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ/PRZEDMIAR_Poręba Mała BO2026.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/STWIORB_Poręba Mała BO2026.pdf
  • SWZ Załącznik nr 2 do SWZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA_Poręba Mała BO2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT_Poręba Mała BO2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, SWZ.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 0 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Nowy Sącz