WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03

BZP.271.76.2026 Wykonanie robót (...)pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Jagiellońskiej 21/13 i Żółkiewskiego 23/26 w Nowym Sączu”.

Miasto Nowy Sącz

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398851
Zamawiający
Miasto Nowy Sącz
Główny kod CPV
45310000-3 — Roboty instalacyjne elektryczne
Miejsce wykonania robót
Nowy Sącz, pow. Nowy Sącz, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-03
Termin realizacji
10 dni od zawarcia umowy
Data publikacji
2026-08-19

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_76.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki od 1 do 6 do SWZ.zip
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ/żółkiewskiego 23-26, Jagiellońska 21elektryka 2026 PRZEDMIAR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/STWiORB elektr. jagiellońska zółkiewskiego.odt
  • SWZ Załącznik nr 2 do SWZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/RZUT jagiellońska.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/rzut mieszkania ŻÓŁKIEWSKIEGO.pdf
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, SWZ.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 0 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP