Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
BZP.271.78.2026 Doposażenie placu zabaw oraz montaż urządzeń siłowni zewnętrznej na działce nr 3/6 w obrębie 95 (...) Rewitalizacja placu zabaw i siłowni na świeżym powietrzu na Nowej Kolonii
Miasto Nowy Sącz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416935
- Zamawiający
- Miasto Nowy Sącz
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Nowy Sącz, pow. Nowy Sącz, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- 60 dni od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki odd 1 do 6 do SWZ.zip
- Przedmiar Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ/PRZEDMIAR_Nowa Kolonia BO2026.pdf
- STWiOR Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ/STWIORB_Nowa Kolonia BO2026.PDF
- SWZ Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ.PDF
- Inny Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT - NOWA KOLONIA BO2026.pdf
- Inny Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ.doc
- Inny Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ.doc
- Inny Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ.doc
- Inny Załączniki odd 1 do 6 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, SWZ.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP