Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
BZP.271.79.2026 Wykonanie robót (...) pod nazwą: Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej nr 16 (...) do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”
Miasto Nowy Sącz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410443
- Zamawiający
- Miasto Nowy Sącz
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- 90 dni od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_79.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 1-6 do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ/Przedmiar.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/STWiOR - b. budowlana.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/STWiOR- b. elektryczna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/STWiOR- sanitarka.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/b. budowlana załącznik do zgłoszenia.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PT- instaalcje sanitarne.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PT- instaalcje sanitarne RYSUNKI.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PT- instalacja elektryczna.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP