Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
BZP.271.81.2026 Wykonanie robót budowlanych (......) pod nazwą: Budowa obiektów związanych z kiermaszami okazjonalnymi, (....) w Nowym Sączu na części działki nr 79 w obrębie 88
Miasto Nowy Sącz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00421306
- Zamawiający
- Miasto Nowy Sącz
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Nowy Sącz, pow. Nowy Sącz, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- 60 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-09-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki od 1-6_do_SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik_nr_1_do_SWZ/Przedmiar_robót_10.07.2026.pdf
- STWiOR Załącznik_nr_1_do_SWZ/STWiORB_kiermasze.pdf
- STWiOR Załącznik_nr_1_do_SWZ/Szczegółowa Specyfikacja Techniczna - Nowy Sącz - Obiekty związane z kiermaszem..pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_2_do_SWZ/Projekt_umowy_kiermasze.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Opis_zamówienia.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Projekt/Mapa_III.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Projekt/Mapa_II.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Projekt/Mapa_I.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Projekt/Projekt.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Projekt/Wiata.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Projekt/Zadaszenia.pdf
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ/Projekt/Załącznik_do_zgłoszenia.pdf
- Inny Załącznik_nr_2_do_SWZ/Załacznik_nr_5_do_umowy..pdf
- Inny Załącznik_nr_2_do_SWZ/Załacznik_nr_6_do_umowy.pdf
- Inny Załącznik_nr_2_do_SWZ/Załacznik_nr_7_do_umowy.pdf
- Inny Zalacznik-nr-3-do-SWZ.doc
- Inny Zalacznik-nr-4-do-SWZ.doc
- Inny Zalacznik-nr-5-do-SWZ.doc
- Inny Zalacznik-nr-6-do-SWZ.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP