WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-17

Dostawa i instalacja urządzenia samoobsługowego przy budynku Urzędu Miasta Tarnowa ul. Nowa 4

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382216
Zamawiający
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Tarnów
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
3 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 2_SWZ_Urzędomat i książkomat.docx
  • Wzór umowy 8_Załącznik nr 6 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Formularz 4_Załącznik nr 2 do SWZ_Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie 1_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10_Załącznik nr 7 do SWZ_Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny 3_Załącznik nr 1 do SWZ_Opis przedmiotu zamówienia.docx
  • Inny 5_Załącznik nr 3 do SWZ_Oświadczenie z art. 125 ust. 1 dla Wykonawcy.docx
  • Inny 6_Załącznik nr 4 do SWZ_Oświadczenie z art. 125 ust. 1 dla Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny 7_Załącznik nr 5 do SWZ_Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny 9_Załączniki 3-5 do Projektowanych Postanowień Umowy.zip
  • Inny Załącznik nr 3 do Projektowanych Postanowień Umowy - Wzór protokołu odbioru.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do Projektowanych Postanowień Umowy - Wzór wniosku zatwierdzenia materiału.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do Projektowanych Postanowień Umowy - Karta gwarancyjna.docx
  • Przedmiar Przedmiar_elektryka UMT.pdf
  • Przedmiar Urzędomat - Przedmiar.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/A.01 URZĘDOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/A.02 KSIĄŻKOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/A.03 URZĄDZENIA - KOLORYSTYKA.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/PL.01 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/PL.02 PLAN NASADZEŃ ZASTĘPCZYCH.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/URZEDOMAT - OPIS - BIOZ.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/URZEDOMAT - OPIS - BUDOWLANY.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/URZEDOMAT - OPIS - PZT.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/W.01 WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/ARCHITEKTURA/W.02 WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Projekt PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/A.01 URZĘDOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/A.02 KSIĄŻKOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/A.03 URZĄDZENIA - KOLORYSTYKA.pdf
  • Projekt PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/PL.01 - PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Projekt PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/02_KONSTRUKCJA/Opis Urzędomat (2).pdf
  • Projekt PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/02_KONSTRUKCJA/Strona (1).pdf
  • Projekt PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/03_BRANŻA ELEKTRYCZNA/E-00 Opis_2026.05.18.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/A.01 URZĘDOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/A.02 KSIĄŻKOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/A.03 URZĄDZENIA KOLORYSTYKA.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PL.01 PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PL.02 PLAN NASADZEŃ ZASTĘPCZYCH.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/URZEDOMAT - TECHNICZNY OPIS.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/W.01. WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/W.02 WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ELEKTRYCZNA/Urzędomat techniczny.pdf
  • Projekt PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/Opis Urzędomat TECHNICZNY.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/OPIS/URZEDOMAT - ZGLOSZENIE - WYKONAWCZY OPIS - 15-06-2026.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A.01 URZĘDOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A.02 KSIĄŻKOMAT - RZUT I ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/A.03 URZĄDZENIA - KOLORYSTYKA.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/PL.01 - PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/PL.02 - PLAN NASADZEN.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/W.01 WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/W.02 WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/02_KONSTRUKCJA/Opis Urzędomat wyk.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/02_KONSTRUKCJA/Strona wyk.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/03_BRANŻA ELEKTRYCZNA/Urzędomat wykonawczy.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJA TECHNICZNA urzędomat.pdf
  • Inny decyzja wuoz konserwator.pdf
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/OPIS/URZEDOMAT - ZGLOSZENIE - OPIS - 08-06-2026.pdf
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/PL.02 - PLAN NASADZEN.pdf
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/Thumbs.db
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/W.01 WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/01_ARCHITEKTURA/PDF/W.02 WIZUALIZACJA URZĄDZEŃ.pdf
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/02_KONSTRUKCJA/Obliczenia fundamentu (3).pdf
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/02_KONSTRUKCJA/Zbrojenie fundamentu (2).pdf
  • Inny PROJEKT DO ZGŁOSZENIA/03_BRANŻA ELEKTRYCZNA/E-01 Schemat_2026.05.18.pdf
  • Inny PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/Obliczenia fundamentu (4).pdf
  • Inny PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/Zbrojenie TECHNICZNY.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY/01_ARCHITEKTURA/RYSUNKI/Thumbs.db
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY/02_KONSTRUKCJA/Zbrojenie wykonawczy.pdf
  • Inny Zaswiadczenie - brak sprzeciwu z urzedu - WAP.6743.1.82.2026.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa