Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Kompleksowa termomodernizacja budynku Biblioteki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie”, zlokalizowanego przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie
UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402950
- Zamawiający
- UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 500 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - wyposażenie laboratorium psychologicznego.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ-wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 - Formularz Oferty .docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS157-00568254-pl.pdf
- Inny Załącznik 2 do SWZ - Jednolity_europejski_dokument_zamówienia(6).doc.docx
- Inny Załącznik 3 - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik 6 SWZ - wykaz elementów ICT.docx
- Inny Załącznik A - OPZ - Wykaz sprzętu do labolatorium.pdf
- Inny Załącznik nr 5 -Oświadczenie_w_zakresie_podlegania_wykluczeniu_z_art._5K_rozporządzenia_Rady.doc
- Inny zal.-nr-7-do-swz-oswiadczenie-o-aktualnosci-informacji-5(1).docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 500 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP