WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-05

Kompleksowe pełnienie obowiązków nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn.: Remont konserwatorsko-budowlany budynku „Willa Krzywoń” wpisanego do rejestru zabytków województwa małopolskiego

Gmina Rabka-Zdrój

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363328
Zamawiający
Gmina Rabka-Zdrój
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Rabka-Zdrój, pow. nowotarski, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-05
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiary_23062026.zip
  • Przedmiar Przedmiary_29062026.zip
  • Projekt Zalacznik nr 2 do SWZ PFU.zip
  • SWZ Specyfikacja_Warunkow_Zamowienia podpisana.pdf
  • Ogłoszenie Ogloszenie o zamowieniu.pdf
  • Ogłoszenie Ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_02072026.pdf
  • Ogłoszenie Ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_29062026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogloszenia.pdf
  • Inny Specyfikacja_Warunkow_Zamowienia.docx
  • Inny Wyjasnienia_i_zmiana_SWZ_02072026.docx
  • Inny Wyjasnienia_i_zmiana_SWZ_02072026.pdf
  • Inny Wyjasnienia_i_zmiana_SWZ_23062026.docx
  • Inny Wyjasnienia_i_zmiana_SWZ_23062026.pdf
  • Inny Wyjasnienia_i_zmiana_SWZ_29062026.docx
  • Inny Wyjaśnienia_i_zmiana_SWZ_29062026.pdf
  • Inny Zalaczniki_od_3_do_14_do_SWZ.zip
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna.zip
  • Przedmiar Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/Przedmiary/Przedmiar i kosztorys ofertowy _slepy_.pdf
  • Przedmiar Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/Przedmiary/Tabele pomocnicze przedmiarowe.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Geologia/Opinię geotechniczną - Krzywoń.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Program prac konserwatorskich/PROGRAM PRAC KONSERWATORSKICH - WILLA KRZYWOŃ , ELEWACJE I WNĘTRZA - RABKA ZDRÓJ, 2024r. — BEZ NAZW PROD.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Projekty/Krzywoń - Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Projekty/Krzywoń - Projekt Budowlany - BIOZ.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Projekty/Krzywoń - Projekt Budowlany - PAB.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Projekty/Krzywoń - Projekt Budowlany - PZT.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-01.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-02.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-03.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-04.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-05.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-06.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-07.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-08.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-09.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-10.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-11.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-12.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-13.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-14.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-15.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-16.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-17.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-18.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-19.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-20.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń - PT-21.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - architektura/Krzywoń PT - opis.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/OPIS_druk - Elektryczne — RODO.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-10 Szczegóły konstrukcyjne elementów stalowych cz.1.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-11 Szczegóły konstrukcyjne elementów stalowych cz.2.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-12 Szczegóły konstrukcyjne elementów stalowych cz.3.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-1 Rzut fundamentów.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-2 Rzut stropu nad piwnicami.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-3 Rzut stropu nad parterem.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-4 Rzut stropu nad piętrem.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-5 Rzut stropu nad poddaszem.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-6 Rzut konstrukcji dachu.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-7 Rzut konstrukcji stalowej stropu nad piętrem.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-8 Przekrój konstrukcyjny A-A.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-8 Rzut konstrukcyjny A-A.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Rys. K-9 Szczegóły zbrojenia elementów żelbetowych.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - konstrukcja/Willa Krzywoń - konstrukcja - opis techniczny i obliczenia statyczne - RODO.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/KRZYWOŃ OPIS SANIT 29-12-2025.pdf
  • Projekt Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/Specyfikacje techniczne/Krzywoń - ST.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Ekspertyza pożarowa/Ekspertyza PPOŻ - opis.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Ekspertyza pożarowa/Ekspertyza PPOŻ - postanowienie.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Ekspertyza pożarowa/Ekspertyza PPOŻ - rysunki.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Mapa/RABKA_ZDRÓJ_MDCP_KRZYWOŃ_19_11_2024.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Pozwolenie na budowę/Pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Pozwolenie na budowę/Zaświadczenie o prawomocności.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Program prac konserwatorskich/Decdyzja WUOZ - Krzywoń.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Program prac konserwatorskich/ZDJĘCIA PROGRAM KONS. - ELEWACJE I WNĘTRZA - WILLA KRZYWOŃ RABKA Z. 2024r..pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Uzgodnienia/Krzywoń - warunki Orange.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Uzgodnienia/PSG Rabka_Zdrój - warunki przyłaczenia do sieci gazowej.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Uzgodnienia/Tauron warunki przyłaczenia do sieci elektroenrgetycznej .pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PAB, PZT/Uzgodnienia/ZWiK Rabka_Zdrój - warunki przyłaczenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej .pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/Przedmiary/Chronologiczne odniesienie nr pozycji do elementów robót w innym podziale.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys10.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys 11.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys11.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys12.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys13.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys14.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys15.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys16.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys 1.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys1.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys 2.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys2.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys 3.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys3.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys 4.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys4.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys 5.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys5.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys6.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys7.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys8.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - elektryczne/rys9.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/G1.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/G2.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/G3.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/G4.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/G5.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/GA1.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/GA2.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/GA3.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/GA4.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WK1.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WK2.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WK3.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WK4.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WK5.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WK6.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WM1.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WM2.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WM3.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/PT - sanitarne/WM4.pdf
  • Inny Zalacznik nr 1 do SWZ Dokumentacja techniczna/Tabela równoważności.docx
  • Projekt Zalacznik nr 2 do SWZ PFU/RABKA_ZDROJ_Willa_Krzywon.docx
  • Projekt Zalacznik nr 2 do SWZ PFU/RABKA_ZDROJ_Willa_Krzywon.pdf
  • Inny Zalacznik nr 2 do SWZ PFU/DOK_TECH_RABKA_KŁADY_ŚCIAN_.pdf
  • Wzór umowy Zalacznik_nr_13_do_SWZ_Projektowane_postanowienia_umowne.docx
  • Formularz Zalacznik_nr_3_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
  • Inny Zalacznik_nr_10_do_SWZ_Wykaz_robot.docx
  • Inny Zalacznik_nr_11_do_SWZ_Wykaz_osob.docx
  • Inny Zalacznik_nr_12_do_SWZ_Wykaz_uslug_dostaw.docx
  • Inny Zalacznik_nr_14_do_SWZ_Uzasadnienie_braku_podzialu_na_czesci.docx
  • Inny Zalacznik_nr_4_do_SWZ_Oswiadczenie_Wykonawcy.docx
  • Inny Zalacznik_nr_5_do_SWZ_Oswiadczenie_podmiotu_udostepniajacego_zasoby.docx
  • Inny Zalacznik_nr_6_do_SWZ_Zobowiazanie_innego_podmiotu.docx
  • Inny Zalacznik_nr_7_do_SWZ_Oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych_sie.docx
  • Inny Zalacznik_nr_8_do_SWZ_Oswiadczenie_grupa_kapitalowa.docx
  • Inny Zalacznik_nr_9_do_SWZ_Oswiadczenie_o_aktualnosci_informacji.docx
  • Przedmiar Przedmiary_23062026/20260220 Przedmiar robót - Villa Krzywoń.pdf
  • Inny Przedmiary_23062026/Krzywon.bem
  • Przedmiar Przedmiary_29062026/Przedmiar i kosztorys ofertowy ''ślepy''.kstx
  • Przedmiar Przedmiary_29062026/Przedmiar i kosztorys ofertowy ''ślepy''.xml

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Rabka-Zdrój