Postępowanie zakończone 2026-07-02
Likwidacja barier architektonicznych w budynku I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej – budowa windy, platformy schodowej oraz adaptacja piwnicy
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294098
- Zamawiający
- I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- 4 miesiące od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ Przedmiar robót - instalacje.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 9 do SWZ Przedmir robót - roboty budowlane.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu2026_BZP 00294098_01.pdf
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ Oświadczenia wykonawcy.doc
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ_Grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ Zobowiązanie podmiotu zasoby.docx
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ wzór umowy.pdf
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja.7z
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/001-ST- wewnętrzne instalacje + zewnętrzne PBZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/SPECYFIKACJA TECHNICZNA AULA zamienny 15.05.2026 (1).pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_PRZEKROJ W-W.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_PRZEKROJ W-W.Shx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_PZT.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_PZT.Shx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_RZUT DACHU.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_RZUT PARTERU.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_RZUT PARTERU.Shx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_RZUT PIETRA.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/DWG/TECH-ZAMIENNY_20250512_RZUT PIWNICY.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/A.T.01_REW.1 - RZUT PIWICY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/A.T.02-1_REW.1 - RZUT PARTERU - ETAP A.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/A.T.02_REW.1 - RZUT PARTERU.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/A.T.17_REW.1 - ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/A.T.18_REW.1 - ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/A.T.40 - STANDARDY DOSTEPNOSCI.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/B.T.01_REW.1 - RZUT PIWNICY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/B.T.02_REW.1 - RZUT PARTERU.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/B.T.03_REW.1 - RZUT PIETRA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/B.T.04_REW.1 - RZUT DACHU.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/B.T.05_REW.1 - RZUT PZREKROJ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/B.T.06_REW.1 - ELEWACJE.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/INW.01 - RZUT PIWNICY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/INW.02 - RZUT PARTERU.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/01 ARCHITEKTURA/PDF/PZT.01_REW.1 - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/02 KONSTRUKCJA/K-01_REW.2 RZUT WINDY I SCHODÓW PIWNICY, POSZERZENIE OTWORU W PIWNICY.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/02 KONSTRUKCJA/K-01_REW.2 RZUT WINDY I SCHODÓW PIWNICY, POSZERZENIE OTWORU W PIWNICY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/02 KONSTRUKCJA/KZ-01_REW.2 ZBROJENIE_ZEWNĘTRZNY SZYB WINDOWY, SCHODY W PIWNICY.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/02 KONSTRUKCJA/KZ-01_REW.2 ZBROJENIE_ZEWNĘTRZNY SZYB WINDOWY, SCHODY W PIWNICY_LISTA STALI.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/02 KONSTRUKCJA/KZ-01_REW.2 ZBROJENIE_ZEWNĘTRZNY SZYB WINDOWY, SCHODY W PIWNICY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/02 KONSTRUKCJA/Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/DWG/001-OGRZEWANIE-ELEKTRYCZNE-14.05.2026.bak
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/DWG/001-OGRZEWANIE-ELEKTRYCZNE-14.05.2026.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/DWG/001-OPIS-14.05.2026.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/DWG/002-CHARAKTERYSTYKA-07.05.2026.rtf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/DWG/OŚWIADCZENIE.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/DWG/SPIS-ZAWARTOŚCI.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/DWG/STRONA-TYTUŁOWA.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/1-STR-TYT.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/2-SPIS-ZAWARTOSCI.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/3-OSWIADCZENIE.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/4-DECYZJA + IZBA PROJEKTANT.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/5-DECYZJA + IZBA SPRAWDZAJACY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/6-OPIS-TECH.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/7-CHARAKTERYSTYKA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/WEWN-PT/PDF/8-RYS1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/001-OPIS-TECH-14.05.2026.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/001-PROFILE-14.05.2026.bak
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/001-PROFILE-14.05.2026.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/OŚWIADCZENIE.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/PZT/002-pzt zamienny 2026.bak
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/PZT/002-pzt zamienny 2026.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/PZT/AULA DT PZT TECHN ZAM 26.jpg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/SPIS-ZAWARTOŚCI.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/DWG/STRONA-TYTUŁOWA.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/1-STR-TYT.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/2-SPIS-ZAWARTOSCI.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/3-OSWIADCZENIE.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/4-DECYZJA + IZBA PROJEKTANT.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/5-DECYZJA + IZBA SPRAWDZAJACY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/6-OPIS-TECH.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/7-RYS1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/8-RYS2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/03 INSTALACJE SANITARNE/ZEWN-PT/PDF/9-RYS3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/04 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E-1 Plan instalacji.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/04 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PA-3375.T - AULA - Techniczny zamienny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja/06 GEOLOGIA/Dokumentacja geotechniczna m. Dąbrowa Tarnowska.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP