WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-18

Modernizacja Domu Ludowego w Kłyżu

Gmina Żabno

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372414
Zamawiający
Gmina Żabno
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kłyż, pow. tarnowski, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
3 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ wraz z załącznikami.zip
  • Przedmiar 17-07-2026 Przedmiar Modernizacja Domu Ludowego w Kłyżu.pdf
  • Przedmiar Przedmiar - kłyż 17-07-2026 Przebudowa.pdf
  • STWiOR STWIORB - Dom Ludowy Kłyż.pdf
  • STWiOR STWIORB - Modernizacja budynku Domu Ludowego w Kłyżu.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 7 - Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Inny 20260724104203283.pdf
  • Inny 20260724105106027.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegajacych o zamówienie.docx
  • Inny Załącznik nr 2 - Wzór oświadczenia.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Wzór zobowiazania innego podmiotu.docx
  • Inny Załącznik nr 8 - Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Żabno