WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-22

Modernizacja dróg na terenie Gminy Jabłonka – nawierzchnie asfaltowe.

GMINA JABŁONKA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327292
Zamawiający
GMINA JABŁONKA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-22
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 10 Przedmiar.pdf
  • STWiOR Załącznik_nr_9_STWiOR.pdf
  • SWZ ZI.271.1.52.2026 SWZ.pdf
  • Ogłoszenie ZI.271.152.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne.zip
  • Inny Załacznik nr 7 PPU.pdf
  • Formularz Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.doc
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/~$lacznik_nr_8_ Wykaz_sprzętu.docx
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_2_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow.doc
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3a_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_braku_pods.wykluczenia.1.doc
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3_Oswiadczenie_o_brak_podstaw.doc
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_4_Zobowiazanie_podmiotu_trzeciego.doc
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_5_Pelnomocnictwo_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy_sie.doc
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_6_Oswiadczenie_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy.doc
  • Inny Załączniki_od_1_do_8_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_8_Wykaz_osob.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA JABŁONKA