Postępowanie zakończone 2026-05-26
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Pewelce na działkach nr ewid. 481, 464 w KM 0+000-0+195 oraz KM 0+217-0+264
Gmina Stryszawa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00236772
- Zamawiający
- Gmina Stryszawa
- Główny kod CPV
- 45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót.7z
- SWZ SWZ - IPP.271.10.2026 - 11.05.2026 droga rolnicza Pewelka.doc
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0023677201 z dnia 2026-05-11.pdf
- Inny IPP.271.10.2026 - Informacja z otwarcia ofert z dnia 26.05.2026 r..doc
- Inny IPP.271.10.2026 - Informacja z otwarcia ofert z dnia 26.05.2026 r..pdf
- Inny IPP.271.10.2026 rolnicza Pewelka- informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty www.doc
- Inny IPP.271.10.2026 rolnicza Pewelka- informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty www.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Pełnomocnictwo wykonawcy wspólni.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie (art. 117 ust. 4) wykonawcy wspólni.doc
- Przedmiar Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Pewelka 464, 481 - przedmiar robót.xlsx
- STWiOR Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/STWiOR Remonty dróg 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/~$CZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docx
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/droga Pewelka działka nr ew. 464, 481/Pewelka 464, 481 - lokalizacja.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP