Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Modernizacja kotłowni w UMiG Olkusz
Gmina Olkusz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404085
- Zamawiający
- Gmina Olkusz
- Główny kod CPV
- 45331000-6 — Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyj-
- Miejsce wykonania robót
- Olkusz, pow. olkuski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 53-2026.pdf
- Inny SWZ - Modernizacja kotłowni.zip
- Projekt SWZ - Modernizacja kotłowni/Załącznik nr 4 do SWZ - PFU/26_027_20260626_PFU.pdf
- SWZ SWZ - Modernizacja kotłowni/SWZ -Modernizacja kotłowni.docx
- Wzór umowy SWZ - Modernizacja kotłowni/Załącznik nr 3 do SWZ - wzór umowy.docx
- Inny SWZ - Modernizacja kotłowni/Załącznik nr 1 do SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
- Inny SWZ - Modernizacja kotłowni/Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.doc
- Inny SWZ - Modernizacja kotłowni/Załącznik nr 4 do SWZ - PFU/26_027_20260626_schemat.pdf
- Inny SWZ - Modernizacja kotłowni/Załącznik nr 4 do SWZ - PFU/rys CO do projektu w nowym skrzydle.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP