Postępowanie zakończone 2026-08-07
Modernizacja pawilonu nr 1 Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357906
- Zamawiający
- Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP - 11.2026 - SWZ wyroby medyczne 2026 v2 - publ.BES.pdf
- Wzór umowy ZP - 11.2026 - Załącznik nr 6 do SWZ - wyroby medyczne 2026 - umowa wzór (1) publ.pdf
- Formularz mod ZP - 11.2026 - Załącznik nr 1 do SWZ - wyroby medyczne 2026 - formularz ofertowy - publ.doc
- Formularz ZP - 11.2026 - Załącznik nr 1 do SWZ - wyroby medyczne 2026 - formularz ofertowy - publ.doc
- Ogłoszenie 2026-OJS122-00443353-pl-ts ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie 2026-OJS136-00496195-pl-ts ogl. o zm. ogloszenia.pdf
- Inny modyfikacja ZP - 11.2026 SWZ informacja.BES.pdf
- Inny mod ZP - 11.2026 - SWZ wyroby medyczne 2026 - publ.BES.pdf
- Inny ZP-11.2026_odpowiedzi do zapytaD z dnia 09.07.2026 r.BES.pdf
- Inny ZP-11.2026_odpowiedzi do zapytaD z dnia 16.07.2026 r.BES.pdf
- Inny ZP-11.2026_odpowiedzi do zapytaD z dnia 17.07.2026 r.BES.pdf
- Inny ZP-11.2026_odpowiedzi do zapytaD z dnia 20.07.2026 r.BES.pdf
- Inny ZP-11.2026_odpowiedzi do zapytaD z dnia 21.07.2026 r.BES.pdf
- Inny ZP-11.2026_odpowiedzi do zapytaD z dnia 21.07.2026 r II.BES.pdf
- Inny ZP- 11.2026 - Załacznik nr 2 do SWZ - wyroby medyczne 2026 (1) - publ.xlsx
- Inny ZP- 11.2026 - Załacznik nr 2 do SWZ - wyroby medyczne 2026 (2) - publ.xlsx
- Inny ZP - 11.2026 - Załącznik nr 3 do SWZ espd-request - publ.zip
- Inny ZP - 11.2026 - Załącznik nr 4 do SWZ - wyroby medyczne 2026 - oświadczenie grupa kap - publ.docx
- Inny ZP - 11.2026 - Załącznik nr 5 do SWZ - wyroby medyczne 2026 - oświadczenie o aktualności - publ.pdf
- Inny ZP - 11.2026 - Załącznik nr 7 do SWZ - wyroby medyczne 2026 - oświadczenie2 - publ.pdf
- Inny espd-request.pdf
- Inny espd-request.xml
- Inny README.txt
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP