Postępowanie zakończone 2026-06-30
Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287553
- Zamawiający
- Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar dokumentacja projektowa, przedmiar, STWIORB ogł. 12.06.2026.zip
- SWZ SWZ 2026 Plac zabaw w Stanisławiu Dolnym.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu w BZP 12.06.2026.pdf
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ.zip
- Formularz zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ oświadczenie dot. wykonawców wspólnie.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny zał. 1 - 6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ PPU.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Dostosowanie infrastruktury elektroenergetycznej oraz montaż ręcznych przełączników w celu zapewnienia możliwości zasilania awaryjnego w czterech placówkach oświatowych Gminy Kalwaria Zebrzydowska
- Przebudowa odcinków dróg powiatowych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska z podziałem na 5 zadań
- Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Budowa kompleksu sportowego „Orlik” 2025 wraz ze sprawnościowym placem zabaw i siłownią zewnętrzną przy Szkole Podstawowej w Barwałdzie Górnym
- Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska