WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04

Przebudowa budynku lokomotywowni wraz ze zmianą sposobu użytkowania na bazę dla elektrycznych autobusów komunikacji miejskiej

Gmina Miasto Zakopane

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400991
Zamawiający
Gmina Miasto Zakopane
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Zakopane
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-20

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ - Przebudowa lokomotywowni (48).pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy (48).pdf
  • Formularz Załączniki w wersji edytowalnej (48).docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu (48).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48).zip
  • Inny Załącznik nr 2 do umowy - dokument gwarancyjny (48).pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ i nr 1 do umowy - Tabela Elementów Rozliczeniowych (48).xlsx
  • Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/5.Przedmiar.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/01 - PZT/01 - PZT - Lokomotywownia - skan opisu.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/01 - PZT/PZT-01.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/STWIOR - Lokomotywownia.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/01 - opis/02 - PAB - lokomotywownia - skan.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-4.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-5.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-6.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-7.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/02 - PAB/02 - rysunki/A-8.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/03 - załączniki do PB.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A - 0 - ST.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-10.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-11.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-12.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-13.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-14.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-4.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-5.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-6.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-7.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-8.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/A-9.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/B-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/B-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/C-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/C-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/C-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/D-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/D-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/E-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/E-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/AR/E-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/EN/dec,zaśw,ośw..pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/EN/Lokomotywowania_PW_IE_skan.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/EN/Rys.1.5.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/EN/Rys.1.6.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-10.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-4.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-5.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-6.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-7.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-8.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K-9.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/04 - PW/konstrukcje PW i PT/K - PT - opis.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/eNN/Lokomotywowania_PT_IE_skan.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/eNN/skany uprawnień.tif
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-10.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-4.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-5.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-6.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-7.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-8.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K-9.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/K/K - PT - opis.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/PT - konstrukcje - przepompownia.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/PT-konstrukcje - zbiornik opis.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/PT-konstrukcje zbiornik rys. K01.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/PT-konstrukcje zbiornik rys. K02.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/01.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/02.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/03.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/04.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/05.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/06.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/07.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/SI - Charakterystyka.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/SI - PT - opis.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/SI/str.24.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/05 - PT/wykaz nieistotnych zmian.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna (48)/ekspertyza lokomotywownia - skan.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 100 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 1 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP