Postępowanie zakończone 2026-07-24
Przebudowa budynku magistratu i kordegardy (budynek odwachu) Etap II: Budowa toalet w części odwachu wraz z budową zewnętrznego odcinka wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej
ZARZĄD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W WIELICZCE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330110
- Zamawiający
- ZARZĄD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W WIELICZCE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. nr 9 do SWZ - Przedmiary robót/1.1. Przedmiar robót - Modernizacja instalacji elektrycznej (odpowiada poz. 2.4.1.1. przedmiaru robót).pdf
- Przedmiar Zał. nr 9 do SWZ - Przedmiary robót/1. Przedmiar robót - branża ogólnobudowlana i instalacyjna.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/2.OPIS INWENTARYZACJI.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ELEKTRYKA/Opis PW.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ELEKTRYKA/Str. tytułowa PW.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF KONSTRUKCJE/opis magistrat łazienki-techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF KONSTRUKCJE/opis magistrat łazienki-wykonawczy.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/opis co TECH.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/opis co WYK.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/OPIS TECHNICZNY I WYKONAWCZY - Wentylacja.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/opis_w-k -TECH.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/opis_w-k -WYK.pdf
- STWiOR Zał. nr 11 do SWZ - STWIOR/STWiOR_BUD_300.pdf
- STWiOR Zał. nr 11 do SWZ - STWIOR/STWiOR_EL_300.pdf
- STWiOR Zał. nr 11 do SWZ - STWIOR/STWiOR_SAN_300.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Mapa.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/1.STRONA TYTUŁOWA - BUDOWA ŁAZIENEK.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/3. BIOZ - BUDOWA TOALET - MAGISTRAT.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/4. OPIS ZAGOSPODAROWANIA - BUDOWA TOALET.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/5. OPIS TECHNICZNY ARCHITEKTURY - BUDOWA TOALET 2.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/A01-Rzut piwnicy.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/A02-Rzut parteru.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/A03-Rzut fragmentu parteru.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 01-INWENTARYZACJA- Rzut piwnic.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 02 -INWENTARYZACJA- Rzut parteru.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 03 -INWENTARYZACJA- Rzut piętra.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 04 -INWENTARYZACJA- Rzut dachu.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 05 -INWENTARYZACJA- Przekrój A-A.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 06 -INWENTARYZACJA- Przekrój B-B.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 07 -INWENTARYZACJA- Elewacja.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 09 -INWENTARYZACJA- Elewacja zachodnia.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/I 10 -INWENTARYZACJA- Elewacja wschodnia.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ARCHITEKTURA/PZT - MAGISTRAT - BUDOWA ŁAZIENEK.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF DOKUMENTY/PARADYZ_plytki_ceramiczne_z_marmurem.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF DOKUMENTY/santa-caterina-gres-szkl-rekt-lappato-59-8x59-8-g1-2.jpeg
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF DOKUMENTY/santa-caterina-listwa-meander-lappato-9-8x59-8-g1.jpeg
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF DOKUMENTY/Sprawozdanie z badań arch.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ELEKTRYKA/E-01.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF ELEKTRYKA/Obl. oświetlenia.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/S-CO-01.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/S-WK-01.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/S-WM-01 KOLOR.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PDF SANITARNE/WENTYLACJA ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Prolongata uzgodnień przyłącza kanalizacyjnego.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przyłązc kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Sprawozdanie z badań architektonicznych.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Sprawozdanie z badań odkrywkowych.pdf
- Inny Zał. nr 12 do SWZ - Decyzja pozwolenia na budowę/Decyzja 1958.2023.pdf
- Inny Zał. nr 12 do SWZ - Decyzja pozwolenia na budowę/pozwolenie nr ZN-I.5142.555.2023.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 2a do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ.odt
- Inny Zał. nr 3 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 4 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 6 do SWZ.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 8 do SWZ.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W WIELICZCE
- Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na poddasze użytkowe w części garażowej w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajowie
- Przebudowa budynku OSP w Grajowie wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na przedszkole
- Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej oraz budynków komunalnych na terenie Gminy Wieliczka - etap IV – w trybie zaprojektuj i wybuduj