Postępowanie zakończone 2026-06-26
Przebudowa drogi gminnej „Łysogórska” na dz. nr 963/3, 963/2 w Stróżówce
Gmina Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282343
- Zamawiający
- Gmina Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - Przedmiar robót.docx
- SWZ RG.271.12.2026 - SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Gorlice
- Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kwiatonowicach
- Rozbudowa drogi gminnej nr 270576K „Gurbówka” w Ropicy Polskiej – etap II
- Roboty remontowe dróg gminnych rolniczych na terenie Gminy Gorlice
- Rozbudowa drogi gminnej nr 270574K w km od 0+000,00 do km 0+662,17 w miejscowości Ropica Polska, Gmina Gorlice
- Remont odcinka drogi gminnej nr 270568K „Do Boru” na dz. nr 405, 476 w Kwiatonowicach