Postępowanie zakończone
Przebudowa drogi gminnej nr 340623K w km 0+000 – 0+322,64, w miejscowości Niedźwiedź, Gmina Niedźwiedź
GMINA NIEDŹWIEDŹ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00249120
- Zamawiający
- GMINA NIEDŹWIEDŹ
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.2.2026 - SWZ.BES.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP.271.2.2026- Informacja o wyborze strona.BES.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Informacja z otwarcia ofert.BES.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 - Odpowiedzi na wnioski.BES.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 - SWZ.doc
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki.zip
- Przedmiar ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/7. Przedmiar/Niedźwiedź_OZ_PR.pdf
- Projekt ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/01_StronaTYTUŁOWA PROJEKTU BUDOWLANEGO.pdf
- STWiOR ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/4. Specyfikacja/Specyfikacja techniczna.pdf
- Wzór umowy ZP.271.2.2026 Załączniki/Załącznik 6 Umowa Droga 340623K NIEDŹWIEDŹ.doc
- Formularz ZP.271.2.2026 Załączniki/Załącznik 1 Formularz oferty.doc
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załącznik 2 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załącznik 3 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału.doc
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załącznik 4 Oświadczenie Podmiotu udostepniającego zasoby.doc
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załącznik 5 Wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załącznik 7 Oświadczenie wykonawców zgodne z art. 117 ust. 4 2025.doc
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/1. Mapa do celów projektowych/01_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/1. Mapa do celów projektowych/Niedzwiedz_dz1101-akt_v2_klauzula.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/OPIS PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/~$_Opis-01.docx
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/00_PAB_Strona/01_PAB_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/00_PAB_Strona/02_Spis_treści_PAB.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/00_PAB_Strona/03_PAB_Oświadczenia.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/00_PAB_Strona/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/01_PAB_DR_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/02_PAB_DR_Opis.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/DB_00 - A4.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/DB-01_297x1400.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/DB-02 297x700.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/DB-03 297x700.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/Podczyt rondo.jpg
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01_PAB_ BRANŻA DROGOWA/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/01_PAB_SAN_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/02_PAB_SAN_Opis.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/KD-01_297x1400.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/KD-02_297x900.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/KD-03_wpust_A4.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/KD-04_studzienka_A3.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/KD-05.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/plot.log
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02_PAB_SAN BTANŻA SANITARNA/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/plot.log
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/01_Uzgodnienie projektu droga gminna 340623K Frosztęga zbliżenia do sieci.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/01_ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/02_Spis ZAŁĄCZNIKÓW.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/02_Uzgodnienie projektu droga gminna 340623K Frosztęga.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/03_PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/03_PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_zał1_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/03_PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_zał2_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/03_PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_zął3_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/04_Orange - wt_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/05_Tauron_uzgodnienie_branżowe_Mapa.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/05_Tauron_uzgodnienie_branżowe.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/06_ZUDP.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/06_ZUDP zał.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/07_PSG-WT.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/2. Projekt budowlany/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/00_PW_Strona/01_PW_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/00_PW_Strona/02_Spis_treści_PW.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/00_PW_Strona/03_PW_Oświadczenia.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/00_PW_Strona/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/01_PW_DR_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/4. Opis techniczny_PW_Niedźwiedź.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/DB-00 - A4.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/DB-01_297x1400.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/DB-02 297x700.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/DB-03 297x700.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/plot.log
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_PW_DR/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/01_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/01_PW_SAN_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/02_PW_SAN_Opis.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/KD-01_297x1400.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/KD-02_297x1000.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/KD-03_wpust_A4.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/KD-04_studzienka_A3.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/KD-05.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/KD-06 420x1000.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/plot.log
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/3. Projekt wykonawczy/02_PW_SAN/Thumbs.db
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/4. Specyfikacja/01_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/5. Projekt stałej organizacji ruchu/00_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/5. Projekt stałej organizacji ruchu/01_SOR_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/5. Projekt stałej organizacji ruchu/02_Opis techniczny_SOR.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/5. Projekt stałej organizacji ruchu/OD-00_plansza orientacyjna_A4.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/5. Projekt stałej organizacji ruchu/OD-01_inwentaryzacja_297x1400.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/5. Projekt stałej organizacji ruchu/OD-02_plansza_297x1400.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/01_Strona.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/02_Spis.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/1. Zaświadczenie - zgłoszenie.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/2.1. PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_zał1_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/2.2. PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_zął3_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/2.3. PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_zał2_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/2. PZD w Limanowej - uzgodnnienie projektu wpięciakanalizacji deszczowej_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/3.1. Orange - wt_zał_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/3. Orange - wt_N_P.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/4. PSG-WT.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/5.1. Tauron_uzgodnienie branżowe_zał.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/5. Tauron_uzgodnienie_branżowe_Mapa.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/5. Tauron_uzgodnienie_branżowe.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/6.1. ZUDP zał..pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/6. ZUDP.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/7. Uzgodnienie projektu droga gminna 340623K Frosztęga zbliżenia do sieci.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/8. Uzgodnienie projektu droga gminna 340623K Frosztęga.pdf
- Inny ZP.271.2.2026 Załączniki/Załacznik 8 Dokumentacja tachniczna/6. Dokumenty formalno-prawne/9. Potwierdzenie złożenia wniosku - Tauron.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP