WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17

„Przebudowa drogi gminnej nr K293602 w istniejącym pasie drogowym w miejscowości Zubrzyk, gmina Piwniczna - Zdrój - etap 2 od km:0+252.81 do km:0+952.20”

Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416850
Zamawiający
Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
Główny kod CPV
45230000-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy rurocią-
Miejsce wykonania robót
Zubrzyk, pow. nowosądecki, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar PR_ETAP_II/Przedmiar Zubrzyk Etap 2.pdf
  • Przedmiar PR_ETAP_II/Strona Tytułowa PR Etap 2.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/Cześć formalna/Oświadczenie Zarządcy Drogi TRUDNE WARUNKI PZT cz 1.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/Cześć formalna/Oświadczenie Zarządcy Drogi TRUDNE WARUNKI PZT cz 2.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/Cześć formalna/Oświadczenie Zarządcy Drogi TRUDNE WARUNKI PZT cz 3.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/Cześć formalna/Starosta Nowosądecki zatwierdzenie DOR PZT cz 1.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/Cześć formalna/Starosta Nowosądecki zatwierdzenie DOR PZT cz 2.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/D-2_1 PZT PB cz1 2025-02-17.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/D-2_2 PZT PB cz2 2025-02-17.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/D-2_3 PZT PB cz3 2025-02-17.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/Opis techniczny PB 2025-02-17.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/Strona tytułowa PB 2025-02-17.pdf
  • Projekt Projekt wykonawczy/D-2_1 PZT cz 1 PW 2025-03-18.pdf
  • Projekt Projekt wykonawczy/D-2_2 PZT cz 2 PW 2025-03-18.pdf
  • Projekt Projekt wykonawczy/D-2_3 PZT cz 3 PW 2025-03-18.pdf
  • Projekt Projekt wykonawczy/Opis techniczny PW 2025-03-18.pdf
  • Projekt Projekt wykonawczy/Strona tytułowa PW 2025-03-18.pdf
  • STWiOR STWIOR/SST_Zubrzyk 2025-03-18.pdf
  • STWiOR STWIOR/Strona tytułowa SST.pdf
  • SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.doc
  • Wzór umowy Projekt Umowy/UMOWA z Wykonawcą chodnika w Zubrzyku II.doc
  • Formularz Załącznik nr 6 do SWZ - Oferta wspólna.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 01.09.2026.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Artur Ziembiński kopia uprawnień budowlanych.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Artur Ziembiński Zaświadczenie do 31_12_2025.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Decyzja RDOŚ Zubrzyk.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/oświadczenie kanał technologiczny.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Oświadczenie Zarządcy Drogi TRUDNE WARUNKI.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Pismo Zarządcy Drogi dot trudnych warunków.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Postanowienie do zgłoszenia.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Potwierdzenie złożenia wniosku zgłoszeniowego.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Starosta Nowosądecki zatwierdzenie DOR.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Tauron uzgodnienie zabezpieczenia sieci Mapa 2.1.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Tauron uzgodnienie zabezpieczenia sieci Mapa 2.2.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Tauron uzgodnienie zabezpieczenia sieci Mapa 2.3.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Tauron uzgodnienie zabezpieczenia sieci.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Uzgodnienie wodociąg Maspol 1.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Uzgodnienie wodociąg Maspol 2.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Uzgodnienie wodociąg Maspol 3.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Wodociągi Zubrzyk opinia.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/Zaświadczenie o przyjęciu zgłoszenia wodnoprawnego.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/zgłoszenie_zaswiadczenie.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/ZUDP protokół.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/ZUDP protokół załącznik nr 1.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/ZUDP protokół załącznik nr 2.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Cześć formalna/ZUDP protokół załącznik nr 3.pdf
  • Inny Projekt budowlany/D-1 Orientacja PB 2025-02-17.pdf
  • Inny Projekt budowlany/D-3 Przekroje konstukcyjne PB 2025-02-17.pdf
  • Inny Projekt budowlany/D-4 Profil PB 2025-02-17.pdf
  • Inny Projekt budowlany/zakres_oznaczeni_PW.pdf
  • Inny Projekt Umowy/załacznik nr 5_wzor_listy_w_sprawie_umowy_o_podwykonawstwo.pdf
  • Inny Projekt Umowy/załacznik nr 6_wzor_wniosku_w_sprawie_umowy_o_podwykonawstwo.pdf
  • Inny Projekt Umowy/załacznik nr 7_oświadczenie-podwykonawcy.pdf
  • Inny Projekt wykonawczy/D-1 Orientacja PW 2025-03-18.pdf
  • Inny Projekt wykonawczy/D-3 Przekroje konstukcyjne PW 2025-03-18.pdf
  • Inny Projekt wykonawczy/D-4 Profil PW 2025-03-18.pdf
  • Inny Projekt wykonawczy/D-5 Przekroje poprzeczne PW 2025-03-18.pdf
  • Inny SWZ 01.09.2026..pdf
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenia z art. 125.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie z art. 117.docx
  • Inny załacznik nr 5_wzor_listy_w_sprawie_umowy_o_podwykonawstwo.pdf
  • Inny załacznik nr 6_wzor_wniosku_w_sprawie_umowy_o_podwykonawstwo.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór oferty.docx
  • Inny załacznik nr 7_oświadczenie-podwykonawcy.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - klauzula RODO.docx
  • Inny zgłoszenie_zaswiadczenie.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP