WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-22

Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324464
Zamawiający
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-22
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB.zip
  • SWZ SWZ Przebudowa drogi gminnej w Bugaju.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu w BZP 06.07.2026.pdf
  • Inny Pozwolenie konserwatorskie.pdf
  • Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ.zip
  • Przedmiar Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Bugaj Szkoła_karta przedmiaru robót.pdf
  • Projekt Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Bugaj Szkoła SSTWIOR.pdf
  • Projekt Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Opis_Bugaj_Szkoła.pdf
  • Projekt Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Plan_Sytuacyjny_Bugaj_Szkoła_Rys_2.1.pdf
  • Projekt Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Plan_Sytuacyjny_Bugaj_Szkoła_Rys_2.2.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Przekroje_Bugaj_Szkoła_Rys. 1.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Przekroje_Bugaj_Szkoła_Rys. 3.1.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Przekroje_Bugaj_Szkoła_Rys. 3.2.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Przekroje_Bugaj_Szkoła_Rys. 3.3.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Przekroje_Bugaj_Szkoła_Rys. 3.4.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Przekroje_Bugaj_Szkoła_Rys. 3.5.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Stała organizacja ruchu Bugaj_Szkoła_1.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Stała organizacja ruchu Bugaj_Szkoła_2.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Stała organizacja ruchu Bugaj_Szkoła_3.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Stała organizacja ruchu Bugaj_Szkoła_4.pdf
  • Inny Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB/Stała organizacja ruchu Bugaj Szkoła Opis.pdf
  • Formularz załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc
  • Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ oświadczenie wykonawcy.docx
  • Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ oświadczenie dot. wykonawców wspólnie.docx
  • Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ PPU Bugaj.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Kalwaria Zebrzydowska